image0Balandžio 12 dieną Prienų „Ąžuolo“ progimnazijoje vyko Prienų rajono pradinių klasių dailaus rašto konkursas „Gražios raidės - dailus raštas“. Konkurso tikslas - ugdyti taisyklingo, aiškaus ir estetiško rašymo įgūdžius. Vertindama dailiojo rašto darbus komisija atsižvelgė į rašto aiškumą, taisyklingumą, tolygumą, darbo estetiką, atidumą. Konkursas vyko dviem etapais. Pirmasis etapas vyko mokykloje: iš kiekvienos pirmos, antros, trečios ir ketvirtos klasės buvo atrinkti dailiausiai rašantys mokiniai. Į dailaus rašto konkursą vyko šie mūsų mokyklos mokiniai: Gailius Sodaitis (1a kl.), Mantas Mieliauskas (1b kl.), Lūna Kažukauskaitė (2a kl.), Austėja Gliožerytė (2b kl.), Dovydas Žukauskas (3a kl.), Fatima Voverytė (3b kl.), Adrija Ignatavičiūtė (4 kl.).

Mūsų mokyklos mokiniams pasisekė rajoniniame dailiojo rašto konkurse. 2a klasės mokinė Lūna Kažukauskaitė (mokytoja Danutė Moisejevienė) laimėjo I-ąją vietą, 1a klasės mokinys Gailius Sodaitis (mokytoja Virginija Abramavičienė) - III vietą, ketvirtokė Adrija Ignatavičiūtė (mokytoja Danutė Baranauskienė) - III vietą. Šie mokiniai apdovanoti Prienų rajono savivaldybės diplomais. Visi kiti konkurso dalyviai apdovanoti Prienų švietimo pagalbos tarnybos padėkomis.

image0.jpg image1.jpg image2.jpg