DSCF86662015 m. rugsėjo 15 d. „Revuonos" pagrindinės mokyklos penktokų ir septintokų mokinių grupė su mokytojomis Elena ir Kristina išvyko į Druskininkus.
2014-2015 m. m. „Revuonos" mokyklos 8b klasės mokiniai, vadovaujami mokytojų Elenos Bendinskienės ir Mindaugo Ruko, dalyvavo sportiniame projekte „Neptūno žaidynės" ir laimėjo III vietą respublikoje.
Mokykla laimėjo 50 dovanų kuponų į Druskininkų sveikatingumo ir poilsio centrą „Aqua", 15 kvietimų į Magdonaldą, 120 eurų čekį sportiniai atributikai, 5 dovanų korteles po 50 eurų „Sportland" parduotuvėje apsipirkti ir 1000 buteliukų mineralinio vandens „Neptūnas".

Kelionės metu aplankyta Antano Česnulio medžio drožinių paroda. Pasidžiaugta puikia paroda, pagarba medžiui, lietuvių kalbos ir literatūros kūrinių bei Lietuvos istorijos puoselėjimu.
Vėliau revuoniečiai užsuko į Druskininkų sveikatingumo ir poilsio centrą „Aqua", kur smagiai praleido laiką.
Pasidžiaugta laimėto projekto suteiktomis galimybėmis ir naudingumu. 2015 m. rugsėjo 23 d. aštuntų ir devintų klasių mokiniai vėl lankysis Druskininkų sveikatingumo ir poilsio centre „Aqua", mėgausis puikiomis pramogomis, susipažins su Druskininkų miesto įžymiomis vietomis ir aplankys „Miško aido" muziejų.

DSCF8666.JPG DSCF8667.JPG DSCF8701.JPG