DSC 2045Sakiniu „kaip gera turėti draugų",- pradėjo kalbą socialinių paslaugų centro direktorė Aurelija Urbonienė, kai pristatė labdarą, skirtą specialiojo ugdymo skyriui.
Jau eilę metų Socialinių paslaugų centras bendradarbiauja su švedų labdaros ir paramos fondu Laurent HENRI NOUWEN STICHTING. Fondas nuolat remia tuos, kuriem labiausiai reikia pagalbos. Šį kartą socialinių paslaugų centras nusprendė gautą paramą skirti specialiųjų ugdymosi poreikių turintiems vaikučiams, kurie mokosi Prienų „Revuonos" pagrindinės mokyklos specialiojo ugdymo skyriuje. Socialinių paslaugų centras ir specialiojo ugdymo skyrius draugauja nuo senų laikų. Gautoje siuntoje buvo šampūnai ir kiti higienos reikmenys, kurių dažnai prireikia bendrabutyje gyvenantiems mokiniams. Mokyklos direktorė Balčiukynienė įteikė padėkas ir prisiminimui firminį mokyklos puodelį.

Labai vertiname savo draugų dovanas ir tariame didelį AČIŪ. Atsidėkojant Specialiojo ugdymo skyriaus mokinių darbai papuoš parodą „Rudens rapsodija", kurią organizuoja socialinių paslaugų centras per Atvirų durų dieną rugsėjo 25 d.

DSC_2035.JPG DSC_2041.JPG DSC_2043.JPG DSC_2045.JPG