Pirmadienis

1. Rajooninis 3-4 kl. mokinių matematikos olimpiados etapas, 10.00 val., 6, 7 kab. (I. balčiukynienė, N. Matuizienė)
2. Kauno informacinių technologijų mokyklos studijų pristatymas 10 kl. mokiniams, 10.30 val., 78 kab. (R. Alaburdienė, D. Skučienė).
3. Direkcinės tarybos pasitarimas, 12.30 val. , direktorės kab. (I. Balčiukynienė)

Antradienis

1. 1b kl. mokinių išvyka į Prienų krašto muziejų į edukaciją “ velykinis margutis” (R. Dirdienė).
2. Edukacinė popietė rajono mokyklų mokiniams “Mokausi padėti sau ir kitiems” (K. Nastulevičienė)
3.Mokytojų tarybos posėdis, 13.30 val., aktų salėje (I. Balčiukynienė, R. Alaburdienė, K. Nastulevičienė, D. Skučienė).

Trečiadienis

1. Bandomasis matematikos PUPP, 9.00 val., 53 ir 54 kab. (R. Alaburdienė, D. Skučienė, R. Bielevičienė, K. Kravčenko)

Ketvirtadienis

1. Rajoninės mokyklų „Ristinių” varžybos
5-10 kl. mok., 10.00 val., sporto saleje (Fizinio ugdymo mokytojai)
2. 1a kl. mokinių išvyka į Prienų krašto muziejų į edukaciją “ velykinis margutis” (V. Abramavičienė).

Penktadienis

1. Mokyklų vadovų pasitarimas, 10.00 val., aktų salėje (I. Balčiukynienė).
2. 9-10 kl. mokinių išvyka į Prienų kultūros ir laisvalaikio centrą į diskusiją su policijos pareigūnais, 10.00 val. (K. Kravčenko, Z. Ferevičienė)