6DAROM akcija - vienas didžiausių renginių Lietuvoje, kuris atkreipia dėmesį ne tik į aplinkosaugos problemas Lietuvoje ir visame pasaulyje, bet ir skatina savanorystės bei pilietiškumo jausmą. Tai pirmasis tokio masto masinis renginys po Nepriklausomybės atkūrimo. Organizacija bei judėjimas šiandieną apima 200 000 savanorių (dalyvių) tinklą visoje Lietuvoje; per 7 - erius Darom veiklos metus, į jos veiklą įsitraukė daugiau kaip 851 000 Lietuvos gyventojų. O atsinaujinęs Lietuvos DAROM organizacinis tinklas skaičiuoja per 1000 savanorių iš visos Lietuvos. Jų tarpe ir Prienų "Revuonos" pagrindinės mokyklos mokiniai, kurie mielai prisijungė prie šios akcijos ir tvarkė savo mokyklos teritoriją bei "Revuonos" parką. Akcijoje dalyvavo 390 mokyklos mokinių.

Tikime tuo, ką darome. Visi esame gamtos vaikai. Todėl norisi aplinką ir savo miestą matyti gražesnį, švaresnį, jaukesnį.

1.jpg 10.jpg 11.jpg 12.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg 5.jpg 6.jpg 7.jpg 8.jpg 9.jpg