etiPrienų rajono savivaldybės Švietimo skyriaus koordinuojamas „Erasmus+“ programos projektas „Novatoriškų ugdymo(si) praktikų taikymas gerinant mokinių mokymosi pasiekimus“ sėkmingai eina pirmyn. Sausio 20-24 dienomis dešimties mokytojų iš skirtingų Prienų r. savivaldybės mokyklų grupė dalyvavo jau paskutiniuose projekto mokymuose „All Aboard the Primary Classroom“ Maltoje.

IMG 20191129 123754erasmus logotipasAr įmanoma suderinti produktyvų darbą gilinantis į profesijos subtilumus, puikų ir draugišką kolektyvą, veikiantį kaip viena komanda, ir turiningą laisvalaikį, kupiną kultūrinių bei kulinarinių atradimų? Įmanoma, jeigu dalyvauji Erasmus+ programos projektinėje veikloje.
Prienų rajono mokyklų anglų kalbos mokytojai nuo 2018 m. dalyvauja Švietimo skyriaus koordinuojamame Erasmus+ KA1 programos projekte „Novatoriškų ugdymo(si) praktikų taikymas gerinant mokinių mokymosi pasiekimus“, kurio esmė – padėti mokytojams atnaujinti savo žinias bei įgūdžius, kad pasinaudodami Europos mokytojų patirtimi bei naujausiais mokymo metodais pedagogai galėtų gerinti mokinių motyvaciją ir jų pasiekimus. Projekto metu 15 mokyklų vadovų ir 25 anglų kalbos mokytojai turi galimybę dalyvauti kvalifikacijos tobulinimo kursuose Ispanijoje, Nyderlanduose, Maltoje.

erasmus logotipasĮgyvendinant Švietimo skyriaus koordinuojamą Erasmus+ programos KA1 projektą Nr. 2018-1-LT01-KA101-046930 „Novatoriškų ugdymo(si) praktikų taikymas gerinant mokinių mokymosi pasiekimus“ skelbiama mokymosi mobilumo dalyvių atranka.

Projekto įgyvendinimo metu Prienų rajono mokyklų vadovai ir anglų kalbos mokytojai gali pateikti paraišką dalyvauti 5–6 dienų trukmės kvalifikacijos tobulinimo kursuose:
- Ispanijoje (ugdymo (si) proceso pokyčių valdymo tema, 2019 m. balandžio mėn.);
- Nyderlanduose (šiuolaikinių technologijų (IKT) taikymo kalbų mokyme tema, 2019 m. gegužės mėn.);
- Maltoje (šiuolaikinio anglų kalbos dėstymo arba kalbos mokymosi pradinėse klasėse tema, 2019 m. birželio mėn.).

Paraiškos priimamos iki vasario 20 d. Išsamesnė informacija teikiama tel. 8 319 61137, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Informacija apie atrankos kriterijus ir organizavimą
Paraiškų formos word formatu (Aprašo_priedas_1, Aprašo_priedas_2)
Švietimo skyriaus informacija