PazymejimaseTwinning team sveikina mus su unikaliu pasiekimu - mokykla apdovanota Kokybės ženkleliu už puikią eTwinning projekto "United through Creativity" veiklą! Tai reiškia, kad mokytojų, mokinių ir mokyklos veikla buvo pripažinta aukščiausiame europiniame lygmenyje. Gavome pažymėjimą, kuris gali būti įkeltas mokyklos svetainėje, pakabintas gerai matomoje vietoje mokykloje! Projektas taip pat eksponuojamas specialiame Europos portalo puslapyje adresu www.etwinning.net

VaikuVisa Erasmus+KA2 projekto "Kurdami, bendraudami mes džiaugiamės savo įvairove" medžiaga buvo talpinama eTwinning platformoje. Pasibaigus projektui, kaip ir buvo numatyta paraiškoje, pateikus paraišką Kokybės pažymėjimui gauti,mes jį gavome. Labai džiaugiamės.

20190513 114116Gegužės 12 dieną Prienų mokyklos direktorė Ilona Balčiukynienė kartu su projekto „Creating, Communicating, our Diversity we are Celebrating“ koordinatore Adele Berezovskaja išvyko į Bukareštą dalyvauti paskutiniame tarptautiniame susitikime.
Pirmadienį, gegužės 13 dieną, mokytojų komandos iš Ispanijos, Portugalijos, Lenkijos, Turkijos, Graikijos ir mes, iš Lietuvos, atvykome į mokyklą. Mus pasitiko iškilmingai, vaišino tradicine vyšnių uogiene, razinomis ir likeriu. Mokyklos direktorius pasveikino mus ir palinkėjo sėkmingo darbo. Koordinatoriai ir mokytojai aptarė suplanuotas veiklas, kurias reikia atlikti susitikimo metu ir suderino programą.

1 pavPrienų „Revuonos“ pagrindinės mokyklos komanda tęsia dalyvavimą projekte Erasmus +KA2 „Creating, communicating, our diversity, we are celebrating“, kurio koordinatorė ir siela yra anglų kalbos mokytoja Adelė Berezovskaja. Tai jau trečiasis šalių susitikimas ir šį kartą jis vyksta Lietuvoje, mūsų mokykloje. Atvyko komandos iš Lenkijos, Turkijos, Ispanijos, Graikijos, Portugalijos ir Rumunijos. Svečius sutikome su duona ir druska, skambant liaudiškai muzikai.
Pasisveikinimo rytmetį mokiniams vedė mokyklos psichologė Violeta Bendinskienė, o jai talkino A. Berezovskaja. Mokinių buvo paprašyta įvardinti savo savijautą gestų kalba. Džiugu, kad didesnė dauguma parodė, jog jie jaučiasi puikiai. Visiems mokiniams buvo išdalinta spalvotas popierius, žirklės, pieštukai. Iškirpę savo ranką, mokiniai ant kiekvieno piršto užrašė pagrindinę informaciją apie save- vardą, šalį iš kurios atvykę, patinkančią muziką, hobi, savo amžių ir klasę, taip pat paminėjo nacionalinį patiekalą.

IMG 7350Jau antrus metus mokykloje vykdomo tarptautinio Erazmus + projekto ,,Kurdami ir bendraudami švenčiame savo įvairovę “ dalyviai sausio 10 dieną pakvietė penktų-septintų klasių mokinius į aktų salę susipažinti su jų įgytomis veiklų patirtimis Ispanijoje, nepamirštamais kelionės įspūdžiais. Šį kartą buvo išvykę dvi septintokės , Patricija Brusokaitė ir Austėja Visockaitė , bei šeštokė Silvija Kazlauskaitė. Mergaitės papasakojo, ką jos veikė mokykloje, apie tai, kad kartu su kitų šešių šalių mokiniais įrašė projekto dainos kompaktinį diską, mokėsi sceninio meno, dalyvaudamos tikros aktorės pamokoje. Be to,kūrė istorijas pagal duotas pradžias ir pabaigas, piešė iliustracijas. Nemažai laiko buvo skirta susipažinti su ispanų nacionaliniais šokiais, žaidimais, tradicijomis. Šiltais žodžiais mergaitės prisiminė savo ispaniškų šeimų narių nuoširdumą, draugiškumą, rūpestingumą. Taigi, apibendrinant galima pasakyti, kad reikia stengtis tapti atviram, geranoriškam, smalsiam, ir tuomet visada rasi naujų, įdomių veiklų, vietovių, žmonių. Renginio pabaigoje susirinkusieji buvo supažindinti su nauju šiuo metu pradedamu vykdyti projektu apie kodavimo tradicijas Europoje bei kvietė mokinius aktyviai dalyvauti.