Lietuvių kalbos kursus parengė ir pristatė lietuvių kalbos mokytoja. Pirmiausiai, Turkijos mokiniai ir mokytojai buvo supažindinti su lietuvių kalbos pagrindinėmis savybėmis, jos istorija, abėcėle. Šios pamokos buvo vedamos naudojant internetą bei elektroninius laiškus. Vėliau mokymas buvo praplėstas mokinių mainų metu. Turkijos mokiniai lankė lietuvių kalbos pamokas „Revuonos“ vidurinėje mokykloje. Norint praplėsti kalbos žinias ir patobulinti jos vartojimo įgūdžius gyvosios kalbos pamokos buvo surengtos vieno iš mūsų mokinių namuose. Turkų ir lietuvių mokiniai ruošė ir vaidino dialogus apie save ir savo šeimas, gimtuosius miestus, pomėgius ir kitus laisvalaikio užsiėmimus.

liet1.jpg liet2.jpg liet3.jpg liet4.jpg liet5.jpg liet6.jpg liet7.jpg liet8.jpg

Lithuanian language course prepared and introduced by Lithuanian teachers. First Turkish students and teachers were familiarised with fundamental features of Lithuanian language, its history, the alphabet. These lessons were given using the Internet, e-mails. Later the teaching was extended during class exchanges. Turkish students attended Lithuanian lessons at “Revuona” secondary school. To broaden language knowledge and improve skills of using it alive these lessons were followed on at one of the students home. Turkish and Lithuanian students were asked to prepare and act out the dialogues about themselves and their families, native towns, hobbies and other leisure time activities.