Birželio antrą dieną Prienų ,,Revuonos“ pagrindinės mokyklos 2 ir 3 klasių mokiniai lankėsi Dzūkijoje. Nors diena pasitaikė lietinga, mažųjų keliautojų nuotaika buvo pakili. Atvykę į Grūto parką pradinukai aplankė sovietinių skulptūrų ekspoziciją, vėliau apsilankė informaciniame centre muziejuje, paveikslų galerijoje, klube - skaitykloje. Vaikai susidomėję apžiūrėjo parke esančio mini zoologijos parko gyventojus – paukščius ir žvėrelius. Po to mokiniai atvyko į miško muziejų ,,Girios aidas“. Muziejuje vaikai susipažino su Dzūkijos miško gyvūnais, paukščiais, augalais. Druskininkuose, Vilniaus alėjoje, mažieji aplankė Apverstą namą, kuriame patyrė neįprastų emocijų. Pakeliui į namus pradinukai užsuko į Merkinę. Užkopę ant Merkinės piliakalnio, grožėjosi įspūdingu kraštovaizdžiu: Merkio ir Nemuno santaka, žaliuojančiais miškais ir tiltu per Nemuną.

Pažintinė ekskursija visiems paliko nepakartojamų įspūdžių. Vaikai daug sužinojo apie Dzūkijos kraštą, gamtą, įgijo naujos patirties ir teigiamų emocijų.