Įspėjimai

JFolder: :files: Path is not a folder. Path: [ROOT]/images/MM-2021-2022/2022-susipažinkime

20220502 095955Gegužės 2 dieną Prienų „Revuonos“ pagrindinės mokyklos antros, trečios ir ketvirtos klasių mokiniai dalyvavo Prienų rajono policijos komisariato renginyje „Ateik, susipažink, pasimatuok“.
Renginio metu pradinukai susipažino su policijos pareigūno darbu, pamatė pareigūnų ginkluotę, galėjo iš arčiau apžiūrėti policijos automobilius bei motociklus, o drąsiausieji galėjo pasėdėti ant motociklo, įlipti į galinę policijos automobilio dalį. Didžiausią susidomėjimą mokiniams sukėlė kinologų pasirodymas. Vaikams buvo smalsu stebėti, kaip keturkojai atlieka komandas, suranda narkotines medžiagas ar sugauna nusikaltėlį. Prienų rajono policijos komisariato pareigūnės mokiniams priminė saugaus eismo taisykles.
Renginys pradinukams buvo labai naudingas, vaikai prisiminė saugaus eismo taisykles, susipažino su policininko profesija.