20220503 125258Prienų „Revuonos“ pagrindinės mokyklos krašto pažinimo būrelio mokiniai noriai dalyvauja Prienų krašto muziejaus edukacijose. Gegužės 3 dieną mokinukai dalyvavo edukacinėje programoje „Senųjų Prienų beieškant“. Edukaciją vedė muziejaus vyresnioji fondų saugotoja Ernesta Juodsnukytė.
Pradinukai vaikštinėjo po Prienus, klausėsi įdomių pasakojimų apie gimtąjį miestą, jo istoriją. Vaikus sudomino pasakojimai apie Goldbergo alaus daryklą, kino teatrą „Palas“, sinagogą , Turgaus aikštę. Vėliau mokiniai aplankė iškilius istorinius statinius – Prienų Kristaus Apsireiškimo bažnyčią, Lietuvos didžiojo kunigaikščio Kęstučio paminklą.

Edukacijos pabaigoje krašto pažinimo būrelio mokinių laukė piknikas Revuonos parke. Pikniko metu visi džiaugėsi, kad ne tik įgijo žinių apie Prienų miesto praeitį, bet ir sužinojo naujų, dar negirdėtų miesto istorijos faktų. Į namus tą dieną vaikai parsinešė lankstinuką ,,Senųjų Prienų beieškant“.

20220503_125258.jpg 20220503_130218.jpg