image2Prienų „Revuonos“ pagrindinės mokyklos 1-4 klasių mokiniai spalio ir lapkričio mėnesiais dalyvavo nacionaliniame konkurse „Matematikos ekspertas 2020”, kuriame dalyvavo 1–4 klasių mokiniai iš visos Lietuvos. Konkurso tikslas – skatinti vaikus mokytis matematikos ir gebėti naudoti skaitmeninius mokymosi įrenginius. Šis konkursas lavina gebėjimą logiškai mąstyti, įtvirtina matematines žinias. Užduotys parengtos taip, kad kiekvienas mokinys galėtų išbandyti savo jėgas.
1–4 klasių mokiniai stengėsi išspręsti kuo daugiau uždavinių ir surinkti kuo daugiau taškų – tai tikrai smagu, kai gali su klasės draugais aptarti kokius uždavinius sprendei ir pasidžiaugti, kiek taškų surinkai. Naudodamiesi kompiuteriais, planšetiniais kompiuteriais, telefonais 1–4 klasių mokiniai stengėsi ir noriai skaičiavo. Pradinukai kasdien su nekantrumu laukė matematikos pamokų. Mokiniai pamėgo matematiką ir pagerino skaičiavimo įgūdžius.

43 konkurso savaitę 4 klasės mokinius aplankė puiki žinia –,,Jūs laimėjote savaitės prizą“. Vaikų džiaugsmui nebuvo ribų.
Konkursas trukęs beveik 2 mėnesius pasibaigė. Gerai sekėsi ir 1-2 klasių mokiniams, ir 3-4 klasių mokiniams. Iš 435 dalyvavusių mokyklų pirmokai užėmė 262 vietą, antrokai- 213 vietą. Iš 420 dalyvavusių mokyklų trečiokai pasiekė 53 vietą, o ketvirtokai džiaugiasi 19 vieta!
Smagu matyti laimingus vaikus. Džiaugiamės aktyviu mokinių dalyvavimu.

20201207_101649.jpg IMG_2175.jpg IMG_2179.jpg image2.jpg image3.jpg