Baigėsi respublikinės Kings olimpiados 2020 m. rudens semestras. Šiemet mokiniai galėjo pasitikrinti savo matematikos, lietuvių, anglų kalbos, pasaulio pažinimo gebėjimus. Kings organizacinė komanda siekia padėti tobulėti ir augti kiekvienam norinčiam moksleiviui. Mokinius skatina prizais: sertifikatais, įvairių lygmenų diplomais, smulkiomis prisiminimo dovanėlėmis. O geriausieji mokiniai gali pretenduoti į pagrindinius prizus: momentinį fotoaparatą, belaides ausines, nešiojamą kolonėlę. Olimpiada vyksta dviem etapais: kvalifikaciniu ir finaliniu turu. Mūsų mokyklos mokiniai šioje olimpiadoje dalyvauja jau keletą metų.

Šiemet matematikos kvalifikaciniame ture, kuris vyksta mokykloje, nustatytu laiku, internetiniu formatu, dalyvavo nemažas būrelis pradinių klasių mokinių, 14 penktokų, 16 septintokų ir 12 devintokų. Į finalinį turą buvo pakviesti tie mokiniai, kurie kvalifikaciniame ture įveikė daugiau kaip 50% užduočių. Kadangi dalyvio bilietas finale kainuoja 10 €, tai jame dalyvavo mažiau mokinių. Tačiau rezultatais džiaugiamės: 4 kl. Mokinys Gabrijielis Žvaliauskas (mokytoja Neringa Matuizienė) ir septintokas Augustas Kurlavičius (mokytoja Raimonda Sorakienė) laimėjo po momentinį fotoaparatą ir I lygmens diplomus. Tokio pat lygmens diplomus laimėjo ketvirtokas Kevin Kuzminas, penktokas Klaidas Klimavičius ir devintokas Elvinas Jonyka. III lygmens diplomą laimėjo antrokė Guoda Petraškaitė, o sertifikatus - Ajus Raiskas ir Emilis Cibulskas ( mokytoja Virginija Abramavičienė). Sveikiname aktyviausius mokinius, didžiuojamės jų pasiekimais ir linkim tolimesnės sėkmės, kantrybės bei entuziazmo dalyvaujant kituose matematikos konkursuose!