Spalio 14 d. Prienų "Revuonos" pagrindinės mokyklos 9a ir 9b klasių mokiniai kartu su klasių vadovėmis Vita Žiūkiene ir Vita Pikčilingiene netradicinio ugdymo dieną praleido Istorinėje Prezidentūroje Kaune. Dalyvavo edukacijoje ,,Romantika tarpukariu‘‘.

Pažintis, meilė, vestuvės – labiausiai intriguojantys šeimos kūrimo etapai. Kokius meilės laiškus rašė įsimylėjėliai tarpukariu, kokiais kreipiniais kreipėsi į savo mylimąsias ir mylimuosius? Edukacinio užsiėmimo metu mokiniai sužinojo, kaip tarpukariu buvo rašomas meilės laiškas, ką reiškė merginai padovanota rožė, lelija ar kita gėlė, kaip ant voko klijuoti pašto ženklą, kad adresatas neatplėšęs voko žinotų jo turinį. Susipažinę su linksmosiomis romantikos „taisyklėmis“, patys galėjo „tarpukario stiliumi“ parašyti užšifruotą meilės laišką.
Naujos žinios, geros emocijos ir turiningai praleistas laikas – siūlome visiems apsilankyti Prezidentūroje Kaune.