Šiais metais į tarptautinį matematikos konkursą „Kengūra“ užsiregistravo 63 mūsų mokyklos mokiniai. Likus kelioms dienoms iki konkurso, prasidėjo karantinas, todėl konkurso organizaciniam komitetui atsirado galvosukis dėl konkurso vykdymo būdo. Balandžio 30 dieną konkursas įvyko nuotoliniu būdu. Tai buvo iššūkis ir mokytojams, kurie turėjo mokinius informuoti apie prisijungimą ir užduočių atlikimą, ir mokiniams, kurie pirmą kartą tokiu būdu dalyvavo konkurse. Tai iš mokinių pareikalavo savarankiškumo, atsakingumo ir sumanumo.

Jau žinomi galutiniai konkurso "Kengūra" rezultatai. Kiekvienas dalyvis su savo unikaliu kodu gali juos pamatyti. Mes mokytojai džiaugiamės gerais mokinių rezultatais. Džiugu, kad 6a klasės mokinys Augustas Kurlavičius mūsų savivaldybėje buvo pirmasis, o Lietuvoje - trečiasis. Į savivaldybės dešimtuką pateko dar 4 šeštokai: Deimantė Žilinskaitė – 2 vieta, Saulė Tamulaitytė – 3 vieta, Augustas Kuzminskas – 4 vieta, Matas Stravinskas – 9 vieta. Gerus rezultatus parodė ir mūsų aštuntokai: Lauryna Jankauskaitė – 1 vieta, Viktorija Šuliauskaitė – 2 vieta, Justina Juozapavičiūtė - 5 vieta, Gabija Matuizaitė - 6 vieta, Gabija Kazlauskaitė – 8 vieta (mokytoja Raimonda Sorakienė). Penktokai – Goda Juozapavičiūtė užėmė 3-iąją, o Simas Aleksynas – 8-ąją vietą savivaldybėje (mokytoja Kristina Kravčenko). Į savivaldybės dešimtuką pateko daug pradinių klasių mokinukų. Keturi nulinukai: Adrija Ignatavičiūtė - 2, Jonas Lasata - 3, Aleksas Vilkonis - 4, Deimantas Vnęk – 6 vieta ( mokytoja Daiva Jonykienė). 2 pirmokai: Guoda Petraškaitė – 8, Ajus Raiskas – 10 vieta ( mokytoja Virginija Abramavičienė). Antrokas Matas Vincekas – 10-tasis (mokytoja Danutė Moisejevienė), trečiokas Gabrielius Žvaliauskas - 1- asis savivaldybėje (mokytoja Neringa Matuizienė). 3 – čiąją ir 4 – ąją ir 10 –ąją vietas užėmė ketvirtokai Klaidas Klimavičius (mokytoja Vida Dubikovienė), Miglė Žukauskaitė ir Dominykas Treigys( mokytoja Danutė Baranauskienė). Mokiniams yra paskirti įvairūs diplomai, padėkos. "Kengūros" organizatoriai žada dovanoti mokiniams priklausančius pieštukus. Jie bus pristatyti birželio mėnesį. Kartu su jais atkeliaus ir prizai mokiniams, kurie pateko į Lietuvos geriausiųjų 50-tukus. Mes mokytojai didžiuojamės savo aktyviais ir gerų rezultatų siekiančiais mokiniais, linkime jiems turiningai praleisti vasaros atostogas, gerai pailsėti ir su didžiausiais siekiais rugsėjį grįžti į savo mokyklą.