IMG 37042019 m. vasario 17 dieną Alytaus sporto ir rekreacijos centre baigėsi antrasis programos “Mokėk plaukti ir saugiai elkis vandenyje – 2018” etapas.
Projekto metu 2 klasės mokiniai gerino savo fizinę būklę – greitį, lankstumą, pusiausvyrą bei koordinaciją. Mokėsi pasitikėti savimi bei jausti atsakomybę už savo veiksmus vandenyje.
Projekte dalyvavę vaikai priprato prie vandens aplinkos, išmoko sulaikyti kvėpavimą ir orientuotis po vandeniu, atlikti įkvėpimo ir iškvėpimo į vandenį pratimus, slinkti ant krūtinės ir nugaros, atlikti šuoliuką į vandenį nuo bortelio, plūduriuoti horizontalioje ir vertikalioje padėtyje, keisti kūno padėtį bei kitų naudingų įgūdžių. Apie dalyvavimą projekte kiekvienam vaikui primins Lietuvos plaukimo federacijos pažymėjimas, kuriame nurodyti jo įgyti įgūdžiai.

Dėkojame visiems, kurie prisidėjo prie šio projekto įgyvendinimo. Tariame nuoširdų ačiū

IMG_3404.JPG IMG_3432.JPG IMG_3464.JPG IMG_3498.JPG IMG_3690.JPG IMG_3697.JPG IMG_3704.JPG