Bebras0Jau tapo gražia tradicija, kad kiekvieną rudenį 1-10 klasių mokiniai, kurie domisi tiksliaisiai mokslais dalyvauja Tarptautiniame informatikos ir informatinio mąstymo konkurse "Bebras". Kiekvienais metais bent vienas mokinys būna pakviečiamas į apdovanojimų šventę Vilniuje, tačiau šių metų rezultatai pranoko mūsų lūkesčius. Labai džiugu, kad šiemet net trys mokiniai pademonstravo puikias žinias ir pateko tarp dešimties geriausių Lietuvoje savo amžiaus grupėje. Geriausiai pasirodė antrokas Jokūbas Bujavičius, kuris apdovanotas 1 laipsnio diplomu. Padėkos įteiktos pirmokei Eglei Laukaitytei, jos mokytoją Danutė Moisejevienė, ir antrokui Kevin Kuzmin, jo ir Jokūbo mokytoja Rita Dirdienė.

Bebras0.jpg Bebras10.jpg Bebras11.jpg bebras1.jpg bebras2.jpg bebras3.jpg bebras5.jpg bebras6.jpg bebras7.jpg bebras8.jpg