IMG 5516Gražus metų laikas - ruduo. O šiais metais ruduo ypatingai šiltas. Taip ir norisi kuo daugiau laiko praleisti gamtoje, grožėtis įvairiomis rudens spalvomis, mėgautis šiltu, maloniu oru.
Rugsėjo 17 dieną Krašto pažinimo būrelio mokiniai lankėsi Kauno VDU botanikos sode.
Su dideliu susidomėjimu pradinukai apžiūrėjo botanikos sode esantį parką, įdomią tvenkinių sistemą, didžiausią Lietuvoje oranžeriją, rožyną.

Botanikos sodo parke vaikai atpažino mums įprastus medžius ir krūmus, apžiūrėjo greta augančius retesnius augalus, klausėsi įtaigaus gidės pasakojimo. Vėliau mokiniai aplankė priešais oranžeriją įsikūrusį pasaulinio lygio rožyną. Mažieji lankytojai, pasidžiaugę svaiginančiais rožių kvapais, skubėjo apžiūrėti jurginų kolekciją. Vaikų akys tiesiog raibo nuo įvairiaspalvių jurginų žiedų. Oranžerijoje vaikai pamatė dekoratyvinių augalų kolekciją, labiausiai suintrigavo augalas - nakties karalienė, kuri žydi tik naktį ir tik kelias valandas.
Į mokyklą vaikai sugrįžo pakilios nuotaikos, nes daug pamatė, daug sužinojo, turiningai praleido laiką.

IMG_5516.JPG IMG_5517.JPG IMG_5518.JPG IMG_5520.JPG IMG_5525.JPG IMG_5525_1.JPG IMG_5526.JPG IMG_5528.JPG IMG_5535.JPG IMG_5546.JPG