IMG 3405Balandžio 25 dieną Prienų kultūros ir laisvalaikio centre vyko mokinių konferencija „Mokinys – mokiniui“, kuri buvo organizuota Prienų rajono savivaldybės visuomenės sveikatos. Konferencijos metu rajono mokyklų mokiniai skaitė pranešimus sveikos gyvensenos, patyčių, bendravimo ir bendradarbiavimo temomis aktualiomis mokyklai. Nagrinėjamų temų buvo įvairių: narkotinės ir psichotropinės medžiagos, tatuiruotės, aktyvus gyvenimo būdas ir pan. Kadangi nuostatuose taip pat buvo pageidavimas pasidalinti patirtimi, ką pavyko pasiekti mokykloje nagrinėtomis temomis, „Revuonos“ pagrindinės mokyklos mokiniai pasirinko temas - „Patyčios. Atpažink. Išvenk. Sustabdyk“ (8 kl. mokiniai Danielius Aldakauskas ir Meda Aldakauskaitė) ir „Priklausomybė nuo mobiliojo, ar tai problema?“ (8 kl. mokinė Agnė Stravisnkaitė). Mokinių nuomone, patyčių ir mobiliųjų telefonų naudojimo problema aktuali ne tik mūsų mokykloje, bet ir visoje Lietuvoje. Kadangi mūsų mokykla jau 6 metai dalyvauja patyčių ir smurto prevencijos programoje OLWEUS, turime sukaupę daug patirties taikant šią programą, bei puikių pasiekimų ( geriausi respublikoje). Jais ir pasidalino savo pranešime Danielius ir Meda Aldakauskai. Apie mobiliųjų telefonų žalą organizmui, eksperimentą, taikomą šiais mokslo metais 5 klasėje ir mokinių atsiliepimus kalbėjo Agnė Stravinskaitė.

Visi dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais, dovanėlėmis.
Dėkojame dalyvavusiems mokiniams bei renginio organizatoriams.