IMG 7452Sausio 15 dieną 9-10 klasių mokiniai išvyko į Vilniaus socialinių mokslų kolegiją, kurioje pagal projektą ,,Neformaliojo vaikų švietimo paslaugų pėtra“ vyko edukacinė programa ,,Kompiuterinės grafikos dirbtuvės“ . Atvykus į kolegiją, mus pasitiko vaizdo dizaino kompozicijos dėstytoja Laura. Ji mus nusivedė į modernią auditoriją, kurioje vyko paskaita . Laura mums papasakojo apie vaizdo kompoziciją, taikant tam tikras taisykles , tai : trečdalio taisyklę, planų ir ryškumo zonas, objektų planus bei rakursus.

Po paskaitos vyko praktinis užsiėmimas. Mokiniai pasiskirstė po 5 į komandas. Kiekviena komanda turėjo sugalvoti savo pavadinimą ir pagal pasirinktą taisyklę, telefonu padaryti apie 20 nuotraukų. Iš padarytų nuotraukų, mokiniai išsirinko po 5 geriausias nuotraukas ir jas įkėlė į kompiuterius. Po praktinės dalies, vyko darbų pristatymas ir aptarimas. Dėstytoja Laura visų atliktus darbus įvertino puikiai. Šios edukacinės programos metu mokiniai įgijo žinių apie vaizdo kompoziciją, ugdė savo kūrybiškumą bei praktinius gebėjimus. Po edukacinės programos vyko eskursija po kolegiją. Katedros vedėjas Raimondas supažindino su kolegijoje esančiomis programomis, parodė auditorijas bei kitas erdves, atsakinėjo į mokinių pateiktus klausimus. Daug visko sužinoję, linksmi ir laimingi sugrįžome namo.

IMG_7452.JPG IMG_7470.JPG IMG_7482.JPG IMG_7490.JPG IMG_7496.JPG IMG_7504.JPG IMG_7513.JPG IMG_7519.JPG