DSC 7060Mintis sukurti miuziklą kilo Ramunei Liutvynskienei 2017 metų vasaros pabaigoj. Tada ji sutelkė 2 kūrybingus žmones – Kristiną Belenavičienę ir kompozitorę Indrą Mažuikaitę, kurios ir sukūrė bendrą projektą - miuziklą “Z karta”. Lapkričio 1d. šviežutėlis miuziklas su dainų žodžiais ir natomis jau laukė, kada bus pradėtas ruošti scenai. Tuoj po mokinių rudens atostogų prasidėjo įvairūs režisūriniai ir muzikiniai darbai. Miuziklui parengti buvo suburta 10 mokyklos darbuotojų ir 15 mokinių komanda. Gydomosios kūno kultūros mokytoja Gintarė Andriukevičiūtė kūrė šokį miuziklui, o technologijų mokytoja metodininkė Rasa Uleckienė - eskizą “Z karta”. Į miuziklo rengimą aktyviai įsitraukė ir mokyklos admininstracija. Direktorė teikė įvairiapusę pagalbą, stebėjo repeticijas, tarpininkavo su Kultūros ir laisvalaikio centru dėl salės ir repeticijų grafiko. Direktorės pavaduotoja ugdymui Rasa Alaburienė sutiko suvaidinti informacinių technologijų mokytoją. Gamtos mokytojos vaidmuo teko socialinei pedagogei Auksei Grižaitei. Suvaidinti mamą su mielu noru sutiko mokytojos padėjėja Neringa Sirusaitė. Rūbus jauniesiems aktoriams padėjo paruošti Asta Milinskienė, o Inga Kuzminskienė talkino rašant bei koreguojant tekstą, priimant režisūrinius sprendimus.

Miuziklo premjera įvyko gruodžio 22 dieną. Spektaklyje žiūrovai matė energingus, kūrybingus unikalius, o svarbiausia - "virtualius" Z kartos vaikus. Visi kartu ieškojome atsakymo į klausimą : kas yra informacinės technologijos - šio amžiaus pažanga ar rykštė? Žiūrovai jautriai reagavo į perteiktas tarpusavio bendravimo , santykių su mokytojais, šeimos nariais temas. Pamatę susigraudinusius žiūrovus supratome, kad miuziklas palietė kiekvieno žiūrovo širdį. Siužetą stiprinančios 5 dainos puikiai perteikė charakterių išskirtinumą ir nuteikė susitaikymo ir darnos laikotarpiui - Kalėdoms.
Miuziklas “Z karta” – puikus komandinio darbo pavyzdys. Dar kartą dėkojant komandai už susitelkimą ir jų “spindinčias akis”, galima drąsiai pasakyti, kad tik daug rankų didelę naštą pakelia...

DSC_7060.JPG DSC_7079.JPG DSC_7087.JPG DSC_7093.JPG DSC_7133.JPG DSC_7199.JPG DSC_7231.JPG DSC_7249.JPG DSC_7272.JPG DSC_7305.JPG DSC_7349.JPG DSC_7408.JPG DSC_7450.JPG DSC_7502.JPG DSC_7540.JPG