Jau daugelį metų Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegija organizuoja respublikinį floristinių darbų parodą – konkursą „Žiemos puokštė, kuris šiais metais tapo tarptautiniu konkursu, nes pradėjo dalyvauti kaimyninė šalis Latvija. Šiais metais gruodžio 7 dieną vykusiame konkurse dalyvavo ir Prienų „Revuonos“ pagrindinės mokyklos mokiniai: 8 klasės mokiniai Danielius Aldakauskas ir Augustė Makrickaitė parengė technologijų mokytoja Vilma Glaveckienė; 6a klasės mokinės Lauryna Jankauskaitė ir Gabija Matuizaitė parengė dailės mokytoja Aušra Deltuvienė; 8 klasės mokinys Dominykas Uleckas ir 10 klasės mokinės Dovilė Rasimaitė ir Evelina Grybauskaitė parengė dailės, technologijų mokytoja Rasa Uleckienė. 6-8 klasių mokiniai dalyvavo A grupėje „Kalėdinė eglutė“, o dešimtokės dalyvavo B grupėje ir parengė darbą “Augalais išausta tapatybė“. Šiais metais dalyvavo daugiau nei 200 dalyvių. Mūsų mokyklos mokiniai prizinių vietų nelaimėjo, bet buvo apdovanoti padėkos raštais, dalyvavo keliose paskaitose kartu su studentais. Likom patenkinti renginiu, pamatėm daug įvairių darbelių, pasisėmėm naujų idėjų ir bandysim dalyvauti kitais metai.