foto1Gruodžio pirmą dieną Prienų „Revuonos“ pagrindinės mokyklos direktorė I.Balčiukynienė, psichologė V.Bendinskienė, socialinė pedagogė S.Vaškelevičienė ir penktos klasės vadovė D.Žuvaitienė dalyvavo Lietuvos Respublikos Seime vykusioje mokslinėje-praktinėje konferencijoje „Vaikų saugumo užtikrinimas. Mokyklos bendruomenės vaidmuo“. Konferencijos metu buvo apžvelgtas mokyklos bendruomenės vaidmuo užtikrinant vaiko saugumą tiek mokyklos aplinkoje, tiek šeimoje, aptartos emocinio raštingumo ugdymo galimybės bei siūlomi praktiniai sprendimai: buvo dalijamasi patirtimi, kaip ugdymo įstaigos atpažįsta smurto atvejus, kokias priemones taiko bendraujant su tėvais ir įvairiomis institucijomis, pagal kokį algoritmą dirba mokyklos bendruomenės, kaip mokyklų darbuotojai reaguoja pastebėję smurto atvejį. Renginį globojo Seimo Švietimo ir mokslo komiteto narė, Laikinosios vaiko gerovės grupės pirmininko pavaduotoja Dovilė Šakalienė, Seimo socialinių reikalų ir darbo komiteto narys Algirdas Sysas.

foto1.jpg foto2.jpg foto3.jpg foto4.jpg foto5.jpg