IMG 4404Gegužės 17 dieną pirmos klasės mokiniai vyko į pažintinę ekskursiją Kauno Zoologijos sode. Pirmokai susidomėję apžiūrinėjo žolėdžius, plėšriuosius gyventojus, roplius, paukščius, vabzdžius ir kt. Ypač vaikučiams patiko žirafos, liūtai, kupranugariai, poniai, bezdžionės.
Ekskursijos metu lankėmės laisvalaikio ir pramogų centre Mega. Vaikai pramogavo: važinėjosi traukinuku, žaidė vaikų statybų aikštelėje Megos centrinėje aikštėje, apžiūrėjo akvariume plaukiojančius ryklius.
Pažintinė kelionė mokiniams labai patiko. Vaikai susipažino su gyvūnų įvairove, dalijosi įspūdžiais, gražiai bendravo, kultūringai elgėsi. Gerai ir turiningai praleido laiką.

IMG_4392.JPG IMG_4397.JPG IMG_4404.JPG IMG_4407.JPG IMG_4410.JPG IMG_4414.JPG IMG_4426.JPG IMG_4428.JPG