DSCN1586Nėra vienintelio kelio į muzikos pasaulį. Žmonės, pajutę savyje galią ir norą (pašaukimą) renkasi savo širdžiai mielesnius kelius ir takelius.
Gegužės 27 dieną įvyko „Revuonos“ pagrindinės mokyklos 4a klasės mokinės Emilijos Mitrulevičiūtės smuiko rečitalis. Mergaitė šiais metais baigė trečiąją Činiči Suzuki knygą.
Gražiuose Balbieriškio kultūros namuose jaunajai smuikininkei pritarė Kauno Suzuki muzikos studijos smuiko mokytoja Elvyra Krikščiūnienė, akomponavo Marija Čepaitė ir Roma Razmienė.

Bendraklasiai nuvyko palaikyti Emilijos ir susipažinti su jos gimtojo miestelio apylinkėmis. Vaikai aplankė Degsnės maumedyną, Balbieriškio atodangą, naujai statomą bažnyčią.
Nuostabi apylinkių gamta išaugina jautrius menui žmones. Linkiu tau Emilija nesustoti ir siekti savo svajonės. Džiugink savo muzika, nešk šviesą ir grožį į kiekvieną širdį.

DSCN1586.JPG DSCN1589.JPG DSCN1597.JPG