007Kasdien plušam, prakaituojam,
Pijus, Povilas ir Simas –
Asmenybės neeilinės –
Iš „Revuonos“ pagrindinės.
Taip prisistatę 6 – 8 klasių mokinių komanda „Revuona“: Agnė Stravinskaitė, Vytautė Radzevičiūtė, Miglė Kalinauskaitė, Pijus Stravinskas, Povilas Damynas, Simas Ferevičius, „Žiburio“ gimnazijoje kovo 9 d. pradėjo „Protų mūšį“, skirtą Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai ir lietuvių kalbos dienoms paminėti. Be mūsų dalyvavo dar 5 komandos iš Šilavoto, Išlaužo, Veiverių ir „Ąžuolo“ progimnazijos. Konkursas vyko keturiais etapais. I etape komandos turėjo atsakyti į klausimus tema „Asmenybių įtaka Lietuvos valstybingumui XIII a. – XV a.”, II etape – „Asmenybių įtaka Lietuvos valstybės atkūrimui XIX a. pabaigoje – XX a. II dešimtmetyje”, III etape – „Asmenybės ir Lietuvos nepriklausomybės atkūrimas 1987–1990 m.“. IV konkurso etapas „Žymiausi lietuvių kalbos tyrinėtojai“ buvo skirtas Lietuvių kalbos dienoms, kurios visoje Lietuvoje vyksta nuo vasario 16 d. iki kovo 11 d. Sunkiausiai mokiniai įveikė I ir IV etapus.

Vertinimo komisija suskaičiavusi visus taškus, paskelbė, kad „Revuona“ užėmė II vietą. Apdovanoti Prienų rajono savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus diplomais ir „Žiburio“ gimnazijos knygų skirtukais, laimingi išskubėjome namo.
Mokiniai dėkoja mokytojoms: Irenai Vincekienei, Astai Lasatienei, Vytautei Kurtovienei, Vidutei Kuzmauskienei, Vitai Pikčilingienei, Aušrai Deltuvienei – už pasiruošimą konkursui.

002.JPG 005.JPG 007.JPG