Prienų „Revuonos“ pagrindinėje mokykloje 2021–2022 m. m. ugdymas vyksta kontaktiniu būdu, laikantis Operacijų vadovo sprendimu patvirtintų saugumo priemonių, pagrindinės jų:
• socialinės distancijos, klasių, grupių, srautų nesimaišymo principų laikymasis;
• sudaromos sąlygos rankų higienai ir dezinfekcijai;
• kaukių dėvėjimas uždarose patalpose;
• intensyvus patalpų vėdinimas ir dezinfekcija.

Gerbiami tėveliai,

Dėkojame už Jūsų apsisprendimą ir sutikimą dalyvauti savikontrolės dėl COVID-19 ligos tyrime.
Suprantame, kad tai visiems nauja ir neįprasta. Informuojame, kad Prienų „Revuonos“ pagrindinėje mokykloje 1-10 klasių mokinių savikontrolės tyrimas prasidės 2021 m. rugsėjo 13 d. (pirmadienį).

Mokyklos COVID-19 ligos valdymo priemonių mokykloje ugdymo laikotarpiu tavrkos aprašas prisegtas.

Daugiau informacijos apie COVID-19 valdymo priemones galite rasti svetainėje mokyklabecovid.lt