PB1100272013 m. lapkričio 11 dieną mokykloje lankėsi Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centro atstovės ir 10 klasės mokiniams papasakojo apie patį mokymo centrą, kuris įsikūręs Kaune Vilniaus gatvėje bei Taikos prospekte, apie profesijas, kurias galima įsigyti šiame centre bei apie mokymosi sąlygas. Pristatymo metu viešnios parodė skaidres apie mokymo centrą, supažindino su stojimo ir mokymosi sąlygomis, parodė nuotraukų su mokinių darbais, jų veikla įvairių praktikų metu, papasakojo apie galimybę stažuotis užsienyje.

Šiame mokymo centre galima įsigyti daug profesijų, tokių kaip mėsos perdirbėjas, maisto pramonės darbuotojas, maisto produktų gamybos darbuotojas, konditeris, virėjas, maisto smulkiojo verslo organizatorius, smulkiojo verslo paslaugų tiekėjas, prekybos įmonių vadybininko padėjėjas, padavėjas ir barmenas, viešbučio darbuotojas. Daugelio šių specialybių galima mokytis baigus 10 klasių, mokiniai gauna stipendiją ir socialinę paramą, praktikų metu jie įgyja patirties ir susipažįsta su galimais darbdaviais. Be to, šis mokymo centras kartu yra ir technologinė gimnazija, tad mokiniai įgyja ir vidurinį išsilavinimą, o įgytas tam tikros profesijos pažymėjimas suteikia papildomus balus stojant į kolegijas ir aukštąsias mokyklas. Dešimtos klasės mokiniai dėmesingai išklausė pristatymo, išsidalino lankstinukus apie šį mokymo centrą. Iki mokslo metų pabaigos laiko dar yra, tad lauksime susitikimų su kitais mokymo centrų atstovais, kad mokiniai turėtų kuo didesnę pasirinkimo galimybę.

PB110027.JPG PB110028.JPG PB110029.JPG PB110030.JPG