DSCF04872013 m. vasario 13 d. mokykloje lankėsi organizacijos „Kalba.lt“ studijų užsienyje vadybininkas

Nerijus Leškys. Svečias susitiko su dvyliktokais. Pristatė savo organizacijos teikiamas paslaugas. Papasakojo apie studijų užsienyje galimybes.

Svečias pabrėžė, kad studijų užsienyje pasirinkimas, tai atsakingas ir laiko reikalaujantis uždavinys. Reikia apsispręsti ne tik dėl studijų krypties pasirinkimo, bet ir dėl šalies, kurioje norima studijuoti bei universiteto. Būtina išsiaiškinti studijų finansavimo galimybes, gyvenimo sąlygas, kultūrinius šalies ypatumus ir daug kitų dalykų.

Mokiniai sužinojo, jog nuvykę į „Kalba.lt“ jie gali gauti nemokamas konsultacijas apie studijų pasirinkimą ir pagalbą pildant dokumentus į daugelį Didžiosios Britanijos, Olandijos, Danijos, Vokietijos aukštųjų  mokyklų.

Renginio pabaigoje svečias surengė mažą apklausą, kurios dalyviai dalyvavo loterijoje. Labiausiai pasisekė Violetai Dragūnaitei, kuri laimėjo „Kalba.lt“ prizą.

DSCF0486.JPG DSCF0487.JPG DSCF0489.JPG DSCF0491.JPG