Įspėjimai

JFolder: :files: Path is not a folder. Path: [ROOT]/images/MM-2013-2014/2014-taikomosios-dailes-mokykloje

P1100124Kartu su karjeros koordinatore Vidute Kuzmauskiene balandžio 9 dieną lankėmės Kauno taikomosios dailės mokykloje, kur mokiniai turėjo galimybę susipažinti su šia mokymosi institucija. Mokiniams buvo pasiūlyta išbandyti save veltinio segės vėlimo, kontūro kalinėjimo, marmuravimo, reljefo frezavimo, drožinėjimo, vaizdo klipo kūrimo ir kituose užsiėmimuose. Mokyklų propogavimo tikslu čia savo ugdymo galimybes pristatė VDU, Kauno kolegija, Kauno statybininkų rengimo centras, ISM, ASU, Kauno mechanikos mokykla, Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centras. Pažintine prasme išvyka suteikė išties daug informacijos mokiniams, besirenkantiems tolimesnį savo karjeros kelią.