DSCN25682014 m. vasario 5, 12 dienomis karjeros konsultantė Inga Abramavičienė vedė Prienų Revuonos pagrindinės mokyklos mokiniams ugdymo karjerai pamokas, kurių metu mokiniai buvo skatinami geriau pažinti save bei su būsima profesine veikla susijusius sprendimus priimti ne atsitiktinai, o atsižvelgiant į savo profesinius polinkius, gebėjimus, vertybes, turimas asmenines savybes.

Ugdymo karjerai pamokų metu mokiniai atliko savęs pažinimui skirtas užduotis, diskutavo porose ir grupėje apie jiems būdingas charakterio savybes, svarstė apie profesines veiklas, kuriose šios savybės būtų labiau pageidaujamos, t.y. sudarytų galimybes pasiekti didesnės profesinės sėkmės. Užsiėmimų metu mokiniai buvo skatinami susimąstyti apie atsakingą ir apgalvotą profesijos pasirinkimą, jie buvo motyvuojami rimčiau žiūrėti į mokymąsi tam, kad ateityje įgyvendintų savo profesinius ketinimus ir taptų sėkmingais žmonėmis.

DSCN2554.JPG DSCN2561.JPG DSCN2562.JPG DSCN2563.JPG DSCN2564.JPG DSCN2565.JPG DSCN2567.JPG DSCN2568.JPG DSCN2570.JPG