Kiekvienas vaikas nuo pat mažens turi savo svajonių profesiją, nors ir nėra tikras, ar pavyks ją įsigyti. Bet juk svajoti nedraudžiama, o išsakyta svajonė dažnai tampa realybe. Dešimtokai jau išsirinko savo svajonių profesijas ir pristatė jas vieni kitiems žodžiu, referatų forma arba skaidrėmis (skaidres galima pamatyti Ugdymo karjerai skyriuje). Atėjo laikas ir kitiems aprašyti ar nupiešti savo svajonių profesiją.

Kviečiame visus mokinius dalyvauti konkurse
„Mano svajonių profesija"

Savo išsirinktą profesiją galite aprašyti, nupiešti, iliustruoti nuotraukomis. Darbas turėtų tilpti ant 1 A4 arba A3 popieriaus lapo, kad galėtume surengti gražiausių darbų parodą. Įdomiausių darbų autoriai bus apdovanoti netradicinės ugdymo karjerai dienos metu. Darbus prašome pristatyti iki balandžio 1 dienos karjeros koordinatorėms V. Kuzmauskienei arba V. Bendinskienei