DSCF4868Planuojant ugdymo karjerai veiklas buvo numatyta vasario mėnesį skirti savanorystei ir jos reikšmei karjerai. Vasario 5 dieną su 10 klasės mokiniais susitiko Prienų „Revuonos" vidurinės mokyklos specialiojo ugdymo skyriaus socialinė pedagogė, Prienų bendruomenės pirmininkė ir aktyvi savanorė Auksė Grižaitė. Ji dešimtokams papasakojo apie savanorystę visame pasaulyje ir Lietuvoje, pateikė savanoriško darbo pavyzdžių ir pakvietė visus pagalvoti, ką savanorystė gali žmogui duoti ir ko iš jo pareikalauti. Mokiniai iš popieriaus lapų pasidarė žmogiukus ir ant jų kūno dalių surašė, ką reikia paaukoti savanorystei ir ką galima iš jos gauti. Vėliau , pasidalinę į dvi komandas, mokiniai apibendrino savo mintis ir išsiaiškino, kad savanorystei reikia atiduoti savo laiką, jėgas, pastangas, patirtį ir kitus dalykus, bet iš jos galima gauti patirties, bendravimo įgūdžių, susirasti draugų ir padėti pagrindus tolimesnei savo karjerai. Paaiškėjo, kad dalis mokinių jau yra dalyvavę įvairiose savanoriškose veiklose ir žada tai daryti ateityje.

DSCF4863.JPG DSCF4866.JPG DSCF4868.JPG