PB141065Specialiojo skyriaus mokiniai, lydimi auklėtojos Žanetos Vabuolienės ir mokytojo padėjėjos Nijolės Juodžiukynienės, lapkričio 14d. vyko į UAB „Prienų langai".
Mus maloniai pasitiko ir apie įmonės veiklą pasakojo komercijos direktorius Egidijus Bunevičius.
Vaikščiojome po langų gamybos cechą, ten apžiūrėjome įvairius įrenginius, stakles, medžiagas, iš kurių gaminami langai. Užsukome į administracijos kabinetą.

Įmonės produkcija paklausą turi ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio šalyse. Langai ir durys eksportuojami į Vokietiją, Norvegiją, Olandiją. Šiose šalyse įmonė turi atstovybes. Medžiagos langams gaminti atkeliauja iš Vokietijos, stiklo paketai – iš Alytaus įmonės, kuri užsiima stiklo gamyba.
Vaikai domėjosi kokį didžiausią langą galima pagaminti, kurį sunkiau surinkti didelį langą ar mažą langelį, kokios transporto priemonės išveža pagamintą produkciją į užsienio šalis.
Mokiniai sužinojo daug įdomių dalykų, kai kurie panoro užaugę dirbti tokioje įmonėje. Sulipę į autobusą visi dalinomės patirtais įspūdžiais.

PB141055.JPG PB141057.JPG PB141063.JPG PB141065.JPG