2013-04-16Š. m. balandžio 16 dieną Specialiojo ugdymo skyriaus mokiniai dalyvavo viktorinoje „Ar drausmingai elgiuosi kelyje?“ Ši tema mūsų skyriuje ugdomiems vaikams yra labai aktuali. Pavasarį, kai keliuose padaugėja mašinų, kai norisi dažniau eiti pasivaikščioti, kai smagu žaisti judriuosius žaidimus lauke, vaikams primename, kaip turi elgtis pėstieji, norėdami būti saugūs ir nekelti pavojaus nei sau, nei vairuotojams. Surengėme savotišką saugaus eismo viktoriną, kurios metu mokiniai atsakinėjo į pačius svarbiausius ir būtinus žinoti saugaus eismo klausimus. Po viktorinos savo teorines žinias auklėtiniai patikrino praktiškai – turėjo pereiti gatvę tiek reguliuojama šviesoforo, tiek ir nereguliuojama pėsčiųjų perėja. Tikime, kad įtvirtinti saugaus eismo įgūdžiai padės specialiųjų poreikių mokiniams saugiai pasiekti mokyklą, namus ar kitą reikiamą vietą.