IMG_2220Lietuvos muzikų rėmimo fondas kasmet rengia ,,Žvaigždžių ir žvaigždučių“ šventę, į kurią kviečia atvykti įžymius Lietuvos menininkus ir jaunuosius atlikėjus.

Šį rudenį, lapkričio 13 dieną, ir mes buvome pakviesti dalyvauti neįgalių vaikų darbų parodoje Vilniuje,  kompozitoriaus Stasio Vainiūno namuose ir ,,Žvaigždžių ir žvaigždučių“ koncerte.

Gavę pakvietimą, visų klasių mokiniai noriai kibo į darbą. Įdėjome labai daug pastangų, kantrybės, pasitelkėme į pagalbą ir mūsų mokytojas, padėjėjas. Bendrų pastangų dėka į Vilnių, Stasio Vainiūno namuose rengiamą parodą iškeliavo mūsų aplikacijos, lipdiniai, nėriniai. Ten jie bus eksponuojami visą mėnesį.

Į parodos atidarymą nuvyko ir grupelė mūsų skyriaus mokinių. Mus labai svetingai priėmė namų direktorius Vaclovas Juodpusis ir Lietuvos muzikų rėmimo fondo direktorė Liucija Stulgienė su pavaduotoja Egle Ugliackiene. Apžiūrėjome paveikslų parodą, susižavėję klausėmės profesorės Birutės Vainiūnaitės atliekamo jos Tėvelio, kompozitoriaus Stasio Vainiūno, muzikos kūrinio fortepijonui ,,Vabzdžių siuita“. Išgirdome, kaip dūzgia uodas, plasnoja drugelis, šokinėja žiogas, dūzgia vapsva... Iš šiltų, muzika skambančių namų išvykome apdovanoti mero pavaduotojos Loretos Jakinevičienės ir Lietuvos muzikų rėmimo fondo direktorės Liucijos Stulgienės dovanomis, kurias parvežėme į Prienus visiems skyriaus mokiniams.

Po parodos atidarymo užlipome į Gedimino pilies bokštą pasigėrėti gražiais Vilniaus vaizdais. Vakare Vilniaus Rotušėje klausėmės ,,Žvaigždžių ir žvaigždučių“ koncerto, kuriame dalyvavo Kauno krašto jaunieji muzikai, tarp jų ir Prienų „Revuonos“ vidurinės mokyklos mokinė Ugnė Alaburdaitė (smuikas) ir svečiai – Aušra Cicėnaitė (sopranas) ir Šviesė Čepliauskaitė (fortepijonas).

Vėlai vakare išvykome namo kupini muzikos garsų, nuostabių, šiltų, gerų žmonių dėmesio, šypsenų, naujų įspūdžių, kurie dar ilgai mus šildys mielais prisiminimais...

IMG_2202.JPG IMG_2210.JPG IMG_2220.JPG IMG_2222.JPG IMG_2223.JPG IMG_2224.JPG IMG_2232.JPG IMG_2233.JPG IMG_2235.JPG