IMG 5031Specialiųjų ugdymosi poreikių turinčius vaikus praktinių užsiėmimų metu auklėtojos stengiasi išmokyti pasigaminti kuo daugiau patiekalų iš paprastų, nebrangių, sode ar darže išaugintų gėrybių. Vienas iš tokių patiekalų, nereikalaujantis sudėtingo gaminimo ir recepto, tai blynai. Tačiau ne kiekvienas sugebės iš pirmo karto išsikepti sau skanius blynus.

Su mokiniais jau kepėme blynus su cukinijomis, morkomis, grikiais, moliūgais, bulvinius blynus, o dabar išbandėme labai paprastą receptą – blynai su obuoliais. Bendrabutyje gyvenantys mokiniai noriai plušėjo technologijų klasės virtuvėlėje: lupo ir pjaustė plonomis skiltelėmis obuolius, plakė kiaušinius, maišė tešlą ir kepė blynus. Vaišinome visus specialiojo ugdymo skyriaus darbuotojus bei vaikus, kurie nekepė blynų kartu.
Smagu išgirsti padėkas ir įvertinimus: „kepkite dažniau“, „tikras skonis“, „labai skanu“...

IMG_5028.JPG IMG_5029.JPG IMG_5030.JPG IMG_5031.JPG