IMG 20200204 124939Su tokiu šūkiu ir tikslu išsiaiškinti ar mokiniai, gyvenantys mokyklos bendrabutyje, žino, prisimena asmens higienos taisykles ir ar siekia jų lakytis.
Įtemptas gyvenimas dažnai verčia mus pamiršti kai kurias elementarias higienos taisykles. Todėl labai svarbu išmokyti vaikus tvarkos nuo pat mažų dienų, diegiant asmens higienos bei estetinio suvokimo įgūdžius.

Vaikai, su auklėtojos Nijolės pagalba aiškinosi, kodėl susirgo peliukas, mokė jį švaros taisyklių, kad daugiau nesirgtų. Mokyklos slaugytoja Gražina paaiškino, kuo pavojingi mikrobai, bakterijos, grybeliai ir kiti parazitai, kokias ligas jie sukelia ir kaip nuo jų apsisaugoti. Taip pat prisiminėme, kaip taisyklingai plautis rankas, nes rankų plovimas – tai paprastas būdas apsisaugoti nuo daugelio užkrečiamųjų ligų.
Užsiėmimo pabaigoje mokiniai piešė ir atliko įvairias užduotis. Už aktyvų dalyvavimą visi vaikai apdovanoti saldžiais prizais.
Ši veikla suteikė mokiniams daug žinių apie asmens higieną. Visi pritarė, kad rūpinimasis kūno švara - turi tapti kasdieniu įpročiu.

IMG_20200204_124939.jpg IMG_20200204_132257.jpg IMG_20200205_073740.jpg