Spausdinti

IMG 20190522 101102Gegužės 22 dieną iškilmingu atidarymu, su olimpinio deglo nešimu buvo atidarytas Lietuvos Specialiosios Olimpiados lengvosios atletikos čempionatas. Kaip ir kasmet šiame čempionate dalyvavo ir Prienų „Revuonos“ pagrindinės mokyklos specialiojo ugdymo skyriaus jaunieji atletai. Olimpinio deglo nešimo ceremonijoje lentelę su mūsų mokyklos pavadinimu nešė mūsų mokyklos kasmet dalyvaujanti atletė 10s klasės mokinė Laura Jancevičiūtė. Šiais metais čempionate dalyvavo 144 atletai iš visos Lietuvos. Mūsų mokyklą atstovavo 9 mokiniai su kūno kultūros mokytoja Vilma Glaveckiene. Geriausiai sekėsi Rugilei Žilinskaitei (socialinių įgūdžių klasė) , kuri 100 m. bėgime ir rutulio stūmimo rungtyse iškovojo pirmąsias vietas savo amžiaus grupėje. Taip pat gerai sekėsi Ramintai Jancevičiūtei (socialinių įgūdžių klasė), kuri 100m bėgime laimėjo antrąją vietą, o šuolyje į tolį tapo nugalėtoja savo amžiaus grupėje ir Gintarei Seikauskaitei (6s klasė), kuri 50 m. bėgimo rungtyse buvo pirmoji, o kamuoliuko metimo rungtyje užėmė antrąją vietą savo amžiaus grupėje. Nojus Butėnas (6s klasės mokinys) varžėsi su aštuntokais ir 50m bėgime bei šuolyje į tolį užėmė trečiąsias vietas. Rimgailė Karpauskaitė (8s klasės mokinė) 50m. atstumą įveikė antroji, o kamuoliuko metimo rungtyje užėmė trečiąją vietą. Rimvydas Karpauskas (7s klasės mokinys) ir Gabija Barauskaitė (5l klasės mokinė) buvo treti kamuoliuko metimo rungtyje savo amžiaus grupėse. Karolis Aponas (10s klasės mokinys) 100 m. bėgime savo amžiaus grupėje užėmė trečiąją vietą. Visiems mokiniams dėkoju už pasiektus rezultatus ir linkiu kitais metais sėkmingų startų.