20171222 102435Kalėdos - tai metas džiaugtis, dalintis ir atleisti. Kalėdos - tai laikas, kai visa šeima vėl susirenka kartu.
Tokia šventine nuotaika prasidėjo netradicinio ugdymo diena – „Kai už lango pakvimpa Kalėdom..."Ji vyko gruodžio 22-ąją „Revuonos" pagrindinės mokyklos Specialiojo ugdymo skyriuje. Šiai dienai visos klasės ruošėsi iš anksto: apgalvojo, planavo savo veiklą, kad šventinė diena būtų kuo įdomesnė, įsimintinesnė, prasmingesnė. Skyriaus patalpas papuošė nuostabi Kalėdų eglutė.

Klasės pasipuošė mokinių gamintomis kalėdinėmis dekoracijomis, tapo viena už kitą gražesnės, originalesnės, švytėjo girliandomis, skyrėsi spalvomis. Penktadienio rytą skyriuje tvyrojo ir kvepėjo kalėdinė dvasia: ir mokiniai, ir darbuotojai buvo pakiliai, šventiškai nusiteikę, pasipuošę. Netrūko šypsenų, linksmų akių, draugiškų žvilgsnių. Tą dieną skyrius pavirto maža „Kalėdų Senelio kavine": gamino kalėdines vaišes 1-4 lavinamosios klasės mokiniai kartu su mokytoja N.Stankūnienė, 5-8 specialiosios klasės mokiniai gamino kūčių vakarienės valgius (mokytoja V. Petrulionienė), 8-10 lavinamosios klasės mokiniai kalbėjo apie Advento tradicijas prie vaišių stalo su mokytoja R. Kavaliauskiene. Socialinių įgūdžių ugdymo 2 -3 m.klasė gamino kalėdinius saldumynus (mokytoja D. Miliauskienė), 9 – 10 specialiosios klasės mokiniai su socialinių įgūdžių ugdymo 1 m. klase, mokytojomis I. Kuzminskiene ir A. Grižaite dalijosi įspūdžiais iš Jėzaus gimimo istorijos ir taip pat paruošė vaišes šventiniam stalui.
Prisivaišinę ir pasilinksminę, visi rinkomės į šventinį mokinių miuziklą – ,,Z karta“, kurį parengė K.Belenavičienė ir R.Liutvynskienė. Po miuziklo mokinius aplankė Ledinukas, kuris perdavė Kalėdų senelio dovanas. Už dovanas kaip ir kasmet esame dėkingi Senukų labdaros ir paramos fondui.

20171221_103058.jpg 20171222_085447.jpg 20171222_102435.jpg IMG_1188.JPG IMG_1199.JPG IMG_1200.JPG