Įspėjimai

JFolder: :files: Path is not a folder. Path: [ROOT]/images/MM-2017-2018/2017-sus-festivalyje

20171124 130045Šių metų lapkričio 24d. vykome į XVII-tą neįgaliųjų vaikų ir jaunimo meninės raiškos festivalį „Džiaugsmo ašara 2017”, kuris vyko Alytuje. Festivalį organizuoja Visuomeninė organizacija (asociacija) Specialiosios kūrybos draugija Alytaus “Guboja”, čia dalyvauja neįgalieji vaikai ir jaunimo bendruomenės, menininkai, vaikai, mokiniai ir jaunimas. Festivalio tikslas yra skatinti neįgalius žmones atskleisti savo sugebėjimus, mąstymo būdą, kūrybines galias, tobulinti bendravimą; sudaryti tinkamas sąlygas neįgaliųjų vaikų ir jaunuolių meninei saviraiškai bei savo gebėjimų tobulinimui; meno terapijos priemonėmis neįgaliųjų socialinės atskirties mažinimas visuomenėje; teatro, šokio, dainos (muzikinės) sklaidos, prieinamumo didinimas regione, šalyje bei tarptautiniu mastu.

Šiais metais “Džiaugsmo ašara 2017” dalyvavo Alytaus apskrities sutrikusio vystymosi kūdikių namai, Alytaus “Vilties” mokykla-darželis, Marijampolės socialinės pagalbos centras, Alytaus Dzūkijos pagrindinė mokykla, Vš.į. Alytaus miesto socialinių paslaugų centras, NVŠ integruota programa ir mes – Prienų “Revuonos” pagr. m-klos specialiojo ugdymo skyriaus mergaitės. Festivalio atidarymą paskelbė draugijos pirmininkė I. Burinskienė. Sveikinimo žodžius sakė seimo narys J. Sabatauskas, palinkėjo gražaus renginio ir šiltų emocijų. Mūsų mokyklos mergaitės šoko šokį “Mums geriausia – šokti”, nors labai jaudinosi, tačiau nugalėjo jaudulį ir pasirodė puikiai. Festivalio metu stebėjome ir kitų dalyvių pasirodymus, juos aptarėme, ir draugiškai nutarėme, kad labiausiai patiko muzikinė pasakėlė “Viskas apie ožiukus”, kurią paruošė Alytaus apskrities sutrikusio vystymosi kūdikių namai.
Džiugu, kad yra tokių festivalių kur mokiniai gali pasirodyti patys ir pamatyti kitus.