Naujienos
Veikla
Tėvams
Projektai
Naudingos nuorodos
- Smulkiau
- Autorius Rasa Alaburdienė
Pirmadienis
Antradienis
1. VGK posėdis, 14.15 val., 66 kab. (D. Skučienė).
Trečiadienis
Ketvirtadienis
1. VGK susirinkimas, 8.00 val., 63 kab. (D. Skučienė).
Penktadienis
1. Saugaus eismo pamokėlės:
-8.50 val. 1a kl.
- 9.40 val. – 1b kl. (D. Skučienė, I. Raškevičienė).
2. Pagalbos mokiniui specialistų susirinkimas, 10.30 val., 63 kab. (D. Skučienė).
- Smulkiau
- Autorius Rasa Alaburdienė
Pirmadienis
1. Prienų rajono švietimo bendruomenės piknikas, 11.00-14.30 val. Prienų estradoje prie Nemuno (Prienų raj. savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyrius).
Antradienis
1. Mokytojų tarybos posėdis, 10.00 val., aktų salėje (I. Balčiukynienė, R. Alaburdienė, K. Nastulevičienė, D. Skučienė).
2. Kalbų ir doros mokytojų metodinės grupės susirinkimas, 12.30 val. 67 kab. (R. Alaburdienė, V. Kuzmauskienė, D. Skučienė).
3. Gamtos, socialinių ir tiksliųjų mokslų mokytojų metodinės grupės susirinkimas, 13.00 val., 77 kab. (R. Alaburdienė, D. Skučienė, A. Lasatienė)
4. Menų, technologijų ir fizinio ugdymo mokytojų metodinės grupės susirinkimas, 12.30 val., 68 kab. (R. Alaburdienė, D. Skučienė, R. Uleckienė).
5. Pradinio ugdymo mokytojų metodinės grupės susirinkimas, 12.30 val., 7 kab. (K. Nastulevičienė, N. Matuizienė).
6. Klasių vadovų metodinės grupės susirinkimas, 13.40 val., 81 kab. (D. Skučienė, Z. Ferevičienė).
Trečiadienis
Ketvirtadienis
1. Mokslo ir žinių šventė, 8.30 – 11.30 val., (Darbo grupė).
Penktadienis
1. Klasių vadovų diena. Vadovėlių išdavimas.
- Smulkiau
- Autorius Dalia Skučienė
Pirmadienis
1. Ugdymas organizuotas ne pamokų forma „ Ieškau, tyrinėju, atrandu“ , 8.00 val. (Gamtos, socialinių ir tiksliųjų mokslų mokytojai).
2. Darbuotojų susirinkimas, 11.00 val., aktų salėje (I. Balčiukynienė).
3. Mokytojų tarybos posėdis, 12.00 val., aktų salėje (I. Balčiukynienė, R. Alaburdienė, K. Nastulevičienė, D. Skučienė).
Antradienis
1. Ugdymas organizuotas ne pamokų forma „Į praėjusius metus pažvelgus“, 9.00 val., aktų salėje.
2. Mokyklos tarybos posėdis, 17.30 val., nuotoliniu būdu (I. Balčiukynienė, E. Ramanauskienė)
Trečiadienis
1. Direkcinės tarybos pasitrimas, 10.00 val. (I. Balčiukynienė).
2. Dešimtokų išleistuvių šveęntė, 17.30 val. Aktų salėje (darbo grupė)
Ketvirtadienis
1. Mokyklos veiklos įsivertinimo grupės narių išvyka į Varėną.
Penktadienis
- Smulkiau
- Autorius Rasa Alaburdienė
Pirmadienis
1. Vaikų vasaros socializacijos stovykla „Kurkime ir pažinkime kartu“, 9.00 val. – 14.00 val. (V. Miknevičienė).
2. Technologijų pamoka 5 kl. netradicinėje aplinkoje Pas Prienų krašto drožėjus, 9.00 val. (V. Glaveckienė).
Antradienis
1. 6a,7a ir 7b kl. mokinių edukacinė mokinių išvyka į Naisius „Šauniausia klasė“, 8.00 val. (Z. Ferevičienė, V. Kuzmauskienė, J. Mučekienė).
2. 10a ir 10b kl. mokinių pažintinė edukacinė išvyka į Anykščius „Pažinkime Anykščių kraštą“, 8.00 val. (V. Pikčilingienė, V. Žiūkienė).
3. 5 kl. mokinių edukacinė išvyka į Kauną „Pažink Kauno senamiestį“ (R. Uleckienė).
4. 9-10 specialiųjų ir socialinių įgūdžių klasių mokinių išvyka į technologijų ir profesinio orientavimo pamoką netradicinėje aplinkoje – kaimo turizmo sodyboje „Alšia“ „Kaimo turizmas. Lūkesčiaia, sėkmės ir problemos, 8.00 val. (A. Grižaitė, I. Kuzminskienė, N. Sirusaitė, K. Avižėnienė).
5. Vaikų vasaros socializacijos stovykla „Kurkime ir pažinkime kartu“, 9.00 val. – 14.00 val. (V. Miknevičienė).
6. Individualūs pokalbiai su mokyklos vadovu, pagal sudarytą grafiką, 12.30-14.30 val. (I. Balčiukynienė).
7. Technologijų pamoka 8a ir 8b kl. mokiniams netradicinėje aplinkoje Pas Prienų krašto drožėjus, 10.30 val. (V. Glaveckienė).
Trečiadienis
1. 9a kl. išvyka į turistinį žygį (D.Žuvaitienė)
2. Individualūs pokalbiai su mokyklos vadovu, pagal sudarytą grafiką, 14.00 val. (I. Balčiukynienė).
Ketvirtadienis
1. 7a ir 9a kl. mokinių išvyka į turistinį žygį “Žemyn upe” (D. Žuvaitienė).
2. 8a, 9a ir 9b kl. mokinių edukacinė išvyka “Susipažinimas su Žemaitija” (K. Kravčenko ir V. Glaveckienė).
3. 7b, 8b ir 9b kl. mokinių edukacinė-mokomoji išvyka į Pociūnų sklandytuvų gamyklą (E. Bendinskienė).
4. 6a kl. mokinių tėvų susirinkimas “Kaip sekėsi šiais metais?”, 17.30 val. (V. Kuzmauskienė)
Penktadienis
1. Ugdymo diena, organizuota ne pamokų forma 5-10 kl. mokiniams „Kelionė į pasakų šalį. Kartą gyveno...“ , 8.00 val. (Lietuvių k. mokytojos“).
2. 8a, 9a ir 9b kl. mokinių edukacinė išvyka “Susipažinimas su Žemaitija” (K. Kravčenko ir V. Glaveckienė)
- Smulkiau
- Autorius Rasa Alaburdienė
Pirmadienis
1. Mokytojų tarybos posėdis, aktų salėje, 14.00 val. (I. Balčiukynienė, R. Alaburdienė, K. Nastulevičienė, D. Skučienė).
2. Mokinių ir mokytojų fotografavimasis bendrai nuotraukai, 12.50 val., lauko klasėje (I. Balčiukynienė).
3. Susipažinimas su SUS mokymosi aplinkomis, 13.30 val.(I. Balčiukynienė, K. Nastulevičienė).
Aantradienis
1. Ugdymo diena, organizuota ne pamokų forma priešmokyklinio ugdymo grupės vaikams ir pradinio ugdymo klasių mokiniams „Į praėjusius metus pažvelgus“:
- priešmokyklinė gr. ir 1-2 kl. 10.00 val., aktų salėje,
-3-4 kl. 11.00 val.
2. Mokyklos veiklos įsivertinimo grupės susirinkimas, 14.15 val., 67 kab. ( R. Alaburdienė, V. Kuzmauskienė)
3. Individualūs pokalbiai su mokyklos vadovu, pagal sudarytą grafiką, 12.30-14.30 val. (I. Balčiukynienė).
4. Šeimų šventė – turnyras, 18.00 val. (D. Jonykienė, E. Bendinskienė)
Trečiadienis
1. Ugdymo karjerai grupės susirinkimas, 14.00 val. 67 kab. (R. Alaburdienė, V. Kuzmauskienė)
2. Individualūs pokalbiai su mokyklos vadovu, pagal sudarytą grafiką, 14.00 val. (I. Balčiukynienė).
3. 7 kl. mokinių dalyvavimas konkurse-festivalyje „Menas ir mada 2022“ tema –„Retro futurizmas“, Prienų sporto arenoje ( R. Uleckienė)
Ketvirtadienis
1. 6b kl. mokinių išvyka į Vilkaviškio ledų fabriką, 8.30 val. (E. Ramanauskienė).
2. Mokytojų metodinė konferencija „Mokykla be sienų – projektinės veiklos refleksija“, 12.00 val., aktų salėje.
Penktadienis
1. 6a ir 6b kl. mokinių išvyka į VDU žemės ūkio akademiją, 9.00 val. (L. Petkevičienė).
2.Individualūs pokalbiai su mokyklos vadovu, pagal sudarytą grafiką, 12.30-15.00 val. (I. Balčiukynienė).
- Smulkiau
- Autorius Rasa Alaburdienė
Pirmadienis
1. Būrelio teatro studija mokinių išvyka į Kėdainių paslaugų centrą. Miuziklas „ Kaip mergaitė saulės ieškojo“, 8.00 val. (K. Nastulevičienė).
2. 3 kl. mokinių ir jų tėvų susirinkimas, 16.15 val., nuotoliniu būdu (V. Abramavičienė).
3. 7b kl. mokinių išvyka į įmonę Scapa Boltic“. Edukacija „Kaip gimsta minkšti ir patogūs baldai?“, 12.00 val. (J. Mučekienė).
4. Mokinių dramos būrelio spektaklis pradinio ugdymo klasių mokinių tėvams, 17.00 val., aktų salėje (K. Nastulevičienė).
Antradienis
1. Individualūs pokalbiai su mokyklos vadovu, pagal sudarytą grafiką, 13.00-14.00 val. (I. Balčiukynienė)
Trečiadienis
1. Ugdymas organizuotas ne pamokų forma pradinio ugdymo klasių mokiniams „Kelionė į pasakų šalį. Kartą gyveno....“ (Pradinio ugdymo mokytojos).
2. Mokyklinis lietuvių k. (gimtosios) brandos egzaminas, 9.00 val.
Ketvirtadienis
1. Ugdymas organizuotas ne pamokų forma pradinio ugdymo klasių mokiniams „Ieškau, tyrinėju, atrandu“ (Pradinio ugdymo mokytojos).
2. 2 ir 3 kl. mokinių išvyka į Druskininkus „Pažinkime Dzūkijos kraštą“, 9.00 val. (V. Abramavičienė, D. Baranauskienė).
3. 7a ir 8b kl. mokinių pėsčiųjų žygis „ĮTRAUKIAI CAMINO LITUANO KELIU“, 9.30 val. (Z. Ferevičienė, E. Bendinskienė).
4. Individualūs pokalbiai su mokyklos vadovu, pagal sudarytą grafiką, 12.30-14.30 val. (I. Balčiukynienė).
Penktadienis
1.Priešmokyklinės grupės vaikų išvyka į Birštoną. „Kvepiantis Birštono miesto banginukas, 9.00 val. (D. Jonykienė).
2. Individualūs pokalbiai su mokyklos vadovu, pagal sudarytą grafiką, 12.30-13.30 val. (I. Balčiukynienė)