Naujienos
Veikla
Tėvams
Projektai
Naudingos nuorodos
- Smulkiau
- Autorius Rasa Alaburdienė
Pirmadienis
1. Integruota dailės ir lietuvių k. pamoka 6a ir 7a kl. mokiniams, 12.40 val., aktų salėje (A.Deltuvienė, V. Kuzmauskienė, S. Milušauskienė).
Antradienis
1. Direkcinės tarybos pasitarimas, 10.00 val., direktorės kabinete (I. Balčiukynienė).
Trečiadienis
1. 2 kl. mokinių plaukimas, 8.30 val., Prienų sporto arenos baseine (N.Matuizienė).
2. Direkcinės tarybos pasitarimas, 10.00 val., direktorės kab. (I. balčiukynienė).
Ketvirtadienis
1. 5-okų krikštynos, 12.40 val., aktų salėje (R. Uleckeinė, V. Žiūkienė).
Penktadienis
1. Biologijos pamokos stebėjimas 7a kl., 11.35 val. (D. Skučienė, L. Petkevičienė).
- Smulkiau
- Autorius Rasa Alaburdienė
Pirmadienis
Antradienis
Trečiadienis
1. 2 kl. mokinių plaukimas, 8.30 val., Prienų sporto arenos baseine (N.Matuizienė).
2. Tarptautinės mokytojo dienos minėjimas, 12.00 val., aktų salėje (Darbo grupė)
Ketvirtadienis
1. Teatriuko „Smagumėlis” spektaklis pradinio ugdymo mokiniams „Beždžionėlės Lulu nuuotykiai”, 10.30 val., aktų salėje (D. Skučienė, pradinio ugdymo mokytojos).
2. VGK posėdis (laikai bus individualūs) (D. Skučienė).
3. Mokyklos veiklos kokybės įsivertinimo grupės susirinkimas 67 kab. 13.30 val. (R. Alaburdienė, V. Kuzmauskienė)
Penktadienis
1. 8b kl. mokinių edukacinė išvyka į Kauną (J. Mučekienė)
- Smulkiau
- Autorius Rasa Alaburdienė
Pirmadienis
1. Robotikos diena pradinio ugdymo klasių mokiniams:
- 8.00 val. 3,4,5 kl.
- 8.50 val. 1 ir 2 kl.
- 9.40 val. priešmokyklinių grupių vaikams. Užsiėmimai vyks
aktų salėje.
Antradienis
1. Mokymai nuotoliniu būdu dėl įtraukiojo ugdymo „Įtraukusis ugdymas mokyklose: kaip pasirengti?“, 15.00 val. – 18.00 val., 55 kab. (S. Milušauskienė).
Trečiadienis
1. Direkcinės tarybos pasitarimas, 10.00 val., direktorės kabinete (I. Balčiukynienė).
2. 2 kl. mokinių plaukimas, 8.30 val., Prienų sporto arenos baseline (N.Matuizienė).
3. SUS mokinių išvyka į LSO rudens krosą Kazlų Rūdoje, 9.30 val. (V. Glaveckienė).
4. Pradinio ugdymo mokytojų metodinės grupės susirinkimas, 13.30 val., 7 kab. (N. Matuizienė, K. Nastulevičienė
Ketvirtadienis
1. Europos judrumo dienos „Be automobilio“ minėjimas. Flashmobe sambūris aktų salėje:
- Priešmokyklinių ugdymo grupių ir 1,2 kl. mokiniai renkasi 9 val.
- 3 – 4 kl. – 9.20 val.
- 5 – 7 kl. – 12.45 val. (D. Skučienė, E. Orechovienė).
2. 3 kl. mokinių išvyka į Kauną į atvirų durų dieną inžinierijos batalione, 8.30 val. (D.Baranauskienė).
3. 10a kl. mokinių susitikimas su rašytoju J. Melniku, Prienų viešojoje J. Marcinkevičiaus bibliotekoje, 11.00 val. (s. Milušauskienė).
Penktadienis
- Smulkiau
- Autorius Rasa Alaburdienė
Pirmadienis
Antradienis
1. Integruota lietuvių k. ir istorijos pamoka „Prienai - liudininkai tragiškos žydų istorijos”, 11.35 val., Prienų mieste (A. Lasatienė, S. Milušauskienė, Prienų krašto muziejininkė E.Juodsnukytė).
Trečiadienis
1. Direkcinės tarybos pasitarimas, 10.00 val., direktorės kabinete (I. Balčiukynienė).
Ketvirtadienis
1. Europos judrumo dienos „Be automobilio“ minėjimas. Flashmobe sambūris aktų salėje:
- Priešmokyklinių ugdymo grupių ir 1,2 kl. mokiniai renkasi 9 val.
- 3 – 4 kl. – 9.20 val.
- 5 – 7 kl. – 12.45 val. (D. Skučienė, E. Orechovienė).
Penktadienis
- Smulkiau
- Autorius Rasa Alaburdienė
Pirmadienis
Antradienis
Trečiadienis
Ketvirtadienis
Penktadienis
- Smulkiau
- Autorius Rasa Alaburdienė
Pirmadienis
Antradienis
1. VGK posėdis, 14.15 val., 66 kab. (D. Skučienė).
Trečiadienis
Ketvirtadienis
1. VGK susirinkimas, 8.00 val., 63 kab. (D. Skučienė).
Penktadienis
1. Saugaus eismo pamokėlės:
-8.50 val. 1a kl.
- 9.40 val. – 1b kl. (D. Skučienė, I. Raškevičienė).
2. Pagalbos mokiniui specialistų susirinkimas, 10.30 val., 63 kab. (D. Skučienė).