Naujienos
Veikla
Tėvams
Projektai
Naudingos nuorodos
- Smulkiau
- Autorius Rasa Alaburdienė
Pirmadienis
- Užsiėmimai 10b kl. mokiniams „Gyvenimo įgūdžių ugdymas“, 8.00 val., aktų salėje (psichologė I. Abramavičienė).
- Mokytojų susirinkimas, 13.40 val., mokytojų kambarys (I. Balčiukynienė, R. Alaburdienė, D. Skučienė).
- Darbo grupės mokyklos darbo tvarkos taisyklėms parengti narių susirinkimas, 13.40 val., 67 kab. (D.Skučienė).
- Olweus MSG užsiėmimas, 14.00 val., 60 kab. (Z.Linkevičienė, L. Vainalavičiūtė).
Antradienis
- 5-12 kl. mokinių išvyka į Prienų kultūros centrą žiūrėti spektaklių.
- Olweus MSG užsiėmimas, 14.00 val. 67 kab. (A. Lakavičiūtė, V. Miknevičienė).
Trečiadienis
- Olweus MSG užsiėmimas, 13.45 val. 60 kab. (A. Menkevičienė, R. Dirdienė).
- Internetinė pamoka 7-9 kl. mokiniams, 11.00 val., aktų salėje (M.Rukas, R.Alaburdienė, E.Ramanauskienė).
- Geriausio skaitovo konkursas 5-8 kl. mokiniams, 13.40 val., mokyklos bibliotekoje (D.Skučienė, T. Išganaitienė, A.Leskauskas).
Ketvirtadienis
- Linksmojo teatro spektaklis pradinių klasių mokiniams „Visa tiesa apie muses“, 12.00 val., aktų salėje.
- Olweus MSG užsiėmimas, 13.45 val. 6 kab. (L.Guobienė, D. Moisejevienė).
- Olweus MSG užsiėmimas, 14.00 val. 67 kab. (V. Pikčilingienė, V. Kuzmauskienė).
- Socialinių mokslų mokytojų metodinės grupės susirinkimas, 13.40 val., 73 kab. (A.Lasatienė, R. Alaburdienė).
Penktadienis
- Perskaitytų knygų iliustracija 1-2 kl. mokiniams, 12.00 val., mokyklos bibliotekoje (T. Išganaitienė, V. Abramavičienė, D. Moisejevienė).
- Smulkiau
- Autorius Rasa Alaburdienė
Pirmadienis
- Užsiėmimai 5a kl. mokiniams „Gyvenimo įgūdžių ugdymas“, 8.00 val., aktų salėje (psichologė I. Abramavičienė).
- Direkcinės tarybos pasitarimas, 10.50 val., direktorės kabinete (I. Balčiukynienė).
- Mokytojų susirinkimas, 13.40 val., mokytojų kambarys (I. Balčiukynienė, R. Alaburdienė, D. Skučienė).
- Mokyklos tarybos posėdis, 17.30 val., 67 kab.( I. Balčiukynienė, V. Kurtovienė)
Antradienis
- Užsiėmimai 8a kl. mokiniams „Gyvenimo įgūdžių ugdymas“, 8.00 val., aktų salėje (psichologė I. Abramavičienė).
- Mokyklinių uniformų individualus užsakymas, 9.00 - 13.00 val. 7 kab. (I.Balčiukynienė).
- Užsienio kalbų mokytojų metodinės grupės susirinkimas, 13.40 val., 66 kab. (R.Alaburdienė, G. Buitkuvienė).
- Akcija „Draugauk su knyga“. Kino filmo „Lietuvos knygnešiai“ peržiūra, 13.40 val., aktų salėje (D. Skučienė, T. Išganaitienė, M. Rukas)
Trečiadienis
- Užsiėmimai 8b kl. mokiniams „Gyvenimo įgūdžių ugdymas“, 8.00 val., 67 kab.(psichologė I. Abramavičienė).
- Prienų rajono savivaldybės bendrojo lavinimo mokyklų lietuvių kalbos ir literatūros viktorina konkursas „Gyvoji kalba“, 10.00 val. aktų salėje (R.Zdanevičienė ir lietuvių kalbos mokytojos).
- Akcija „Draugauk su knyga“. Skaitymo valandėle 3-4 kl. mokiniams, bibliotekoje, 12.40 val. ( T. Išganaitienė, A.Simanaitienė, D. Baranauskienė).
- Bandomasis matematikos žinių patikrinimas 10 a,b kl. mokiniams: 8.00 – 9.50 val. – 10 b kl., 9.50-11.30 val. 10a kl. , 76 kab. 9K.Kravčenko).
Ketvirtadienis
- Kauno muzikos ansamblio teatralizuotas koncertas „Skamba, skamba kankliai“ : 8.00 – 8.55 val. 1-5 kl. mokiniams, 9.00 – 9. 55 val. 6-10 kl. mokiniams, aktų salė.
- Užsiėmimai priešmokyklinės grupės ir 1-4 kl. mokiniams „Gyvenimo įgūdžių ugdymas“: 1 kl. - 8.00 val., kabinete, 2 kl. – 8.55 val. kabinete, 3 kl. ir priešmokyklinė grupė – 9.50 val., aktų salėje, 4 kl. – 10.45 val., aktų salėje (psichologė I. Abramavičienė).
- Lietuvių valstybinės kalbos egzaminas, 12.00 val., 53 kab.(R.Alaburdienė).
- Draugystės ir bendradarbiavimo keliu. Svečiuose Kauno rajono Linksmakalnio pradinės mokyklos ketvirtokai, (D.Baranauskienė, A.Deltuvienė).
Penktadienis
- Smulkiau
- Autorius Rasa Alaburdienė
Pirmadienis
- Užsiėmimai 11b kl. mokiniams „Gyvenimo įgūdžių ugdymas“, 8.00 val., aktų salėje (psichologė I. Abramavičienė).
- Direkcinės tarybos pasitarimas, 10.50 val., direktorės kabinete (I. Balčiukynienė).
- Matematikos mokytojų metodinės grupės pasitarimas, 11.30 val., 55 kab.(R.Alaburdienė).
- Mokytojų susirinkimas, 13.40 val., mokytojų kambarys (I. Balčiukynienė, R. Alaburdienė, D. Skučienė).
- Olweus MSG užsiėmimas, 14.00 val., 60 kab. (Z. Linkevičienė, L. Vainalavičiūtė).
- Matematikos bandomasis egzaminas, 8.00 val., 76 kab. (K.Kravčenko).
- Menų ir technologijų mokytojų metodinės grupės pasitarimas, 15.35 val. 68 kab., (R.Uleckeinė).
Antradienis
- Užsiėmimai 5b kl. mokiniams „Gyvenimo įgūdžių ugdymas“, 8.00 val., aktų salėje (psichologė I. Abramavičienė).
- Olweus MSG užsiėmimas, 14.00 val. 67 kab. (A. Lakavičiūtė, V. Miknevičienė).
- Aptarnaujančio personalo susirinkimas, 14.00 val., 66 kab. (I. Balčiukynienė, R. Pauža).
Trečiadienis
- Užsiėmimai 11a kl. mokiniams „Gyvenimo įgūdžių ugdymas“, 8.00 val., aktų salėje (psichologė I. Abramavičienė).
- Olweus MSG užsiėmimas, 13.45 val. 60 kab. (A. Menkevičienė, R. Dirdienė).
- Vaiko gerovės komisijos posėdis, 13.40 val., bibliotekoje (D.Skučienė).
- 2 klasės mokinių tėvų susirinkimas, 17.30 val. (D.Moisejevienė).
Ketvirtadienis
- Matematikos konkursas „Kengūra“ 9 val. 36, 51, 55 ir 76 kab. (R. Alaburdienė).
- Olweus MSG užsiėmimas, 13.45 val. 6 kab. (L.Guobienė, D. Moisejevienė).
- Beždžioniukų diskoteka 5-10 kl. mokiniams, 12.50 val., aktų salėje (Mokinių klubas)
- Olweus MSG užsiėmimas, 14.00 val. 67 kab. (V. Pikčilingienė, V. Kuzmauskienė).
- Skaitymo valandėlė su pailgintos grupės mokiniais, 14.00 val., bibliotekoje (T.Išganaitienė).
- 11 klasių mokinių ir jų tėvų susirinkimas, 17.30 val., aktų salėje (E. Bendinskienė ir K. Kravčenko).
Penktadienis
- Smulkiau
- Autorius Rasa Alaburdienė
Pirmadienis
- Užsiėmimai 10a kl. mokiniams „Gyvenimo įgūdžių ugdymas“, 8.00 val., aktų salėje (psichologė I. Abramavičienė).
- Seminaras rajono socialiniams pedagogams „Socialinio pedagogo ir klasės aukštojo bendradarbiavimas Prienų „Revuonos“ vidurinėje mokykloje“, 10.00 val., aktų salėje (V. Miknevičienė)
- Direkcinės tarybos pasitarimas, 10.50 val., direktorės kabinete (I. Balčiukynienė).
- Mokytojų susirinkimas, 13.40 val., mokytojų kambarys (I. Balčiukynienė, R. Alaburdienė, D. Skučienė).
Antradienis
- Renginys „Mokausi iš kino“. Kino filmų peržiūra Prienų Kultūros centre: 8.40 val. 1-4 kl., 11.00 val. 5-8 kl., 13.30 val. 9-12 kl.
- Bandomasis anglų kalbos egzaminas, 8.00 – 11.00 val., 67 kab. (R.Alaburdienė, V. Kuzmauskienė)
Trečiadienis
- Netradicinio ugdymo diena 5-10 kl. mokiniams „Kaziuko mugė“, 8.00 – 11.30 val.,klasių vadovų kabinetuose ir sporto salėje (D.Skučienė, menų ir technologijų mokytojai, klasių vadovai).
- Mokytojų tarybos posėdis 13.00 val., 67 kab., (I. Balčiukynienė).
- Tėvų diena mokykloje, nuo 15.00 – 19.00 val.
- 8 kl. mokinių tėvų susirinkimas, 17.00 val., 67 kab. (V.Kuzmauskienė, L.Paplauskienė).
- Atvirų durų diena būsimiems mokiniams, 17.30 val. aktų salėje (I. Balčiukynienė).
Ketvirtadienis
- Lietuvių ir anglų kalbos "Kengūra" 67 kab. (V. Kuzmauskienė)
Penktadienis
- Tarpmokyklinis kvadrato turnyras "Lietuvos nepriklausomybės dienai paminėti" 10 val., sporto salė (E. Bendinskienė).
- Smulkiau
- Autorius Rasa Alaburdienė
Pirmadienis
- Užsiėmimai 9b kl. mokiniams „Gyvenimo įgūdžių ugdymas“, 8.00 val., aktų salėje (psichologė I. Abramavičienė).
- Direkcinės tarybos pasitarimas, 10.50 val., direktorės kabinete (I. Balčiukynienė).
- Mokytojų susirinkimas, 13.40 val., mokytojų kambarys (I. Balčiukynienė, R. Alaburdienė, D. Skučienė).
- Dalyvavimas nacionalinio konkurso „Blaivi klasė“ 1 –ajame etape, 13.00 val., „Ąžuolo“ pagr. mokykloje, 8b kl. (V.Miknevičienė, L.Paplauskienė).
- Mokyklos veiklos įsivertinimo grupės susitikimas, 11.30 val., 51 kab. (A.Lasatienė, R.Alaburdienė, A.Simanaitienė).
- Olweus MSG užsiėmimas, 14.00 val., 60 kab. (Z.Linkevičienė, L. Vainalavičiūtė).
Antradienis
- Paskaita 1 kl. mokiniams „Mokinio dienos režimas“, 8.50 val., 2 kab. ( D.Balnanosienė).
- Paskaita 2 kl. mokiniams „Mokinio dienos režimas“, 10.45 val., 4 kab. ( D.Balnanosienė).
- Klasių vadovų metodinės grupės narių susirinkimas, 12.35 val., 60 kab. (D.Skučienė, L.Vainalavičiūtė).
- Olweus MSG užsiėmimas, 14.00 val. 67 kab. (A. Lakavičiūtė, V. Miknevičienė).
Trečiadienis
- Olweus MSG užsiėmimas, 13.45 val. 60 kab. (A. Menkevičienė, R. Dirdienė).
Ketvirtadienis
- Baigiamasis rajoninis mokinių dailės darbų konkurso „Žiemos improvizacija. Pumpurai“ renginys, 12.00 val., aktų salėje (I.Balčiukynienė, A.Deltuvienė).
- Mokinių tarybos susirinkimas, 12.35 val., 76 kab. (K.Kravčenko).
- Olweus MSG užsiėmimas, 13.45 val. 6 kab. (L.Guobienė, D. Moisejevienė).
- Olweus MSG užsiėmimas, 14.00 val. 67 kab. (V. Pikčilingienė, V. Kuzmauskienė).
Penktadienis
- Smulkiau
- Autorius Rasa Alaburdienė
Pirmadienis
- Direkcinės tarybos pasitarimas, 10.50 val., direktorės kabinete (I. Balčiukynienė).
- Mokytojų susirinkimas, 13.35 val., mokytojų kambarys (I. Balčiukynienė, R. Alaburdienė, D. Skučienė).
- Projekto „Nedelsk“ akcija „Tūkstantis gervelių“, 6, 7a, 8, 9, 10 kl. mokiniai (R.Uleckienė, V. Miknevičienė).
Antradienis
- Klasių fotografavimasis, 8.00 val., aktų salėje (klasių vadovai).
Trečiadienis
- Kauno kūno kultūros akademijos pristatymas 11-12 kl. mokiniams, 9.50 val., aktų salėje (R.Alaburdienė, A. Lasatienė).
Ketvirtadienis
- Rajoninio informacinių technologijų konkurso "Po pamokų" baigiamasis renginys, 12.00 val., aktų salėje (R. Alaburdienė, E. Ramanauskienė);
- Tėvų švietimas. Paskaita-diskusija „Vaiko pareigos. Atsakomybės ugdymas“, 1-4 kl. mokinių tėvams, 17.00 val., aktų salėje (V.Miknevičienė).
Penktadienis
- Abiturientų šimtadienio šventė, 18.00 val. aktų salėje (A.Lasatienė).