Pirmadienis

1. Mokymai mokyklų VGK nariams, 9.00-17.30 val. , aktų salėje.
2. Mokyklinių uniformų užsakymas:
– „Savitas stilius“ 8.00 val. mokytojų kambaryje,
- Tometa 9.00.
3. Direkcinės tarybos pasitarimas, 13.00 val. direktorės kabinete (I. Balčiukynienė).
4. Mokytojų susirinkimas, 13.45 val., mokytojų kambaryje (I. Balčiukynienė, R. Alaburdienė, K. Belenavičienė, D. Skučienė).
5. 1 klasės mokinių tėvų susirinkimas, 17.30 val., 6 kab. (I. Balčiukynienė, D. Moisejevienė).

Antradienis

1. SUS 1-4 kl. mokinių išvyka į vaikų edukacinių pramogų areną „CurioCity“ (N. Stankūnienė).
2. „Spinduliukų“ šventė:
- pradinių klasių mokiniams 9.00 val.,
- 5-10 kl. mokiniams 10.00 val. (Mokinių taryba)

Trečiadienis

1. PUPP Matematika, 9.00 val.
2. 1 kl. mokinių išvyka į Birštoną į edukacines programas „Cukraus pasaka“ ir „Surask lobį“ (D. Moisejevienė).
3. SUS mokinių „Sporto šventė“ (V. Glaveckienė, N. Stankūnienė).
4. 4 kl. mokinių išvyka į Birštoną. Aktyvios veiklos MB „Čiulba ulba“ pramogos (V. Abramavičienė).
5. 4 kl. mokinių pradinio
ugdymo programos baigimo
šventė, 17.30 val. (V. Abramavičienė).

Ketvirtadienis

1. PUPP Matematika, 9.00 val.
2. 1 kl. mokinių išvyka į Birštoną į edukacines programas „Cukraus pasaka“ ir „Surask lobį“ (D. Moisejevienė).
3. SUS mokinių „Sporto šventė“ (V. Glaveckienė, N. Stankūnienė).
4. 4 kl. mokinių išvyka į Birštoną. Aktyvios veiklos MB „Čiulba ulba“ pramogos (V. Abramavičienė).
5. 4 kl. mokinių pradinio
ugdymo programos baigimo
šventė, 17.30 val. (V. Abramavičienė).

Penktadienis

1. Priešmokyklinės grupės mokinių atsisveikinimo šventė „Lik sveika, grupele“,
17.30 val. (D. Jonykienė).

Pirmadienis

1. PUPP lietuvių kalba raštu, 9.00 val.
2. Direkcinės tarybos pasitarimas, 13.00 val. direktorės kabinete (I. Balčiukynienė).
3.Mokytojų susirinkimas, 13.45 val., mokytojų kambaryje (I. Balčiukynienė, R. Alaburdienė, K. Belenavičienė, D. Skučienė).
4. Priešmokyklinės grupės vaikų išvyka į Kauną į edukacinę programą „Karamelinių saldainių gamyba“ (D. Jonykienė)

Antradienis

Trečiadienis

. Netradicinio ugdymo diena 1-4 kl. mokiniams „Mokomės judėdami“ (D. Kriščiūnienė).
2. 9 klasės mokinių edukacinė išvyka į Kauno IX fortą (V. Kuzmauskienė).
3. Projekto Erasmus veikla 6a,b kl. matematikos pamokose.

Ketvirtadienis

1. Socialinių mokslų mokytojų metodinės grupės išvyka į Suvalkiją (I. Vincekienė, A.Lasatienė)

Penktadienis

1. 2 kl. mokinių išvyka į Trakus (N. Matuizienė)

Šeštadienis

1. Mokyklinis lietuvių (gimtosios) kalbos brandos egzaminas, 9.00 val., sporto salėje.

 

 

 

Pirmadienis

1. .Direkcinės tarybos pasitarimas, 13.00 val. direktorės kabinete (I. Balčiukynienė).
2.Mokytojų susirinkimas, 13.45 val., mokytojų kambaryje (I. Balčiukynienė, R. Alaburdienė, K. Belenavičienė, D. Skučienė).
3. 8-10 kl. mokinių išvyka į Žaliosios olimpiados pusfinalį Alytaus Vizginio pagr. Mokykloje, 9.30 val. (Z. Ferevičienė).
4. Krašto pažinimo būrelio išvyka į Šilavoto Davatkyną (V. Abramavičienė)

Antradienis

1. 10 kl. mokinių tėvų susirinkimas, 17.15 val. aktų salėje (Z. Ferevičienė, L. Paplauskienė).
2. Projekto Erasmus veikla 5 kl. matematikos pamokoje, 9.50 val. (R. Sorakienė)
3. 6b klasės mokinių išvyka į Kauną, 8.45 val. (V. Glaveckienė)

Trečiadienis

1. Mokinių išvyka į SUS LSOK lengvosios atletikos čempionatą Kazlų Rūdoje, 8.30 val. (V. Glaveckienė)
2. Kalbų ir doros metodinės grupės mokytojų susirinkimas, 12.45 val., 22 kab. (V. Pikčilingienė)

Ketvirtadienis

1.4 klasės mokinių išvyka į Vilnių dalyvauti edukacinėje programoje (V. Abramavičienė)

Penktadienis

1. PUPP lietuvių kalba raštu, 9.00 val.

Pirmadienis

1. Mokytojų susirinkimas, 13.45 val., mokytojų kambaryje (R. Alaburdienė, K. Belenavičienė, D. Skučienė).

Antradienis

1. SUS mokinių išvyka į Trakus, 8.50 val. (D. Pyragienė)
2. 5 kl. mokinių išvyka į Vilnių (V. Kurtovienė)

Trečiadienis

1. SUS mokinių išvyka į Punią, 9.00 val. (D. Miliauskienė, V. Petrulionienė).
2. Dramos būrelio mokinių išvyka į Išlaužo pagrindinę mokyklą, 9.00 val. (K. Belenavičienė).
3. 1 klasės mokinių tėvų susirinkimas, 17.30 val., 6 kab. (D. Moisejevienė)
4. 5 klasės mokinių išvyka į Prienų krašto muziejų, 12.00-12.45 val. (I. Vincekienė)

Ketvirtadienis

1. Nacionalinio mokinių pasiekimų patikrinimo anketa 8 kl. mokiniams, 9.00-9.45 val.
2. 6b ir 7b kl. mokinių išvyka į Birštoną į edukacinę programą „Cukraus pasaka“, 11.30 val. (V. Glaveckienė, V. Pikčilingienė)
3. Prienų dekanato protmūšis „Nulipk nuo sofos“, 13.00 val., 77 kab. (D. Žuvaitienė)
4. Metodinės tarybos susirinkimas, 13.45 val., 53 kab. (A. Lasatienė, R. Alaburdienė).
5. 5 kl. mokinių tėvų susirinkimas, 17.30 val., aktų salėje (V. Kurtovienė).
6. Pradinių klasių mokytojų metodinės grupės susirinkimas, 12.45 val., 2 kab. (V. Abramavičienė)
7. Studijos „Modus“ mokinių išvyka į Prienų „Žiburio“ gimnaziją į konkursą – festivalį „Menas ir mada 2019“, 11.30 va. (R. Uleckienė)

Penktadienis

1. Lyderių laikas III. Stažuotė Akmenės rajono savivaldybei Prienų rajono savivaldybė. Bendradarbiavimas dėl mokinio sėkmės, 11.45 val., 53 kab.
(R. Alaburdienė, K. Belenavičienė, D. Skučienė).

Pirmadienis

1. Mokinių krosas Paprienės mikrorajono gatvėmis, skirtas mokyklos gimtadieniui paminėti, 9.30 val. nuo mokyklos (K. Kravčenko).
2. Direkcinės tarybos pasitarimas, 13.00 val. direktorės kabinete (I. Balčiukynienė).
3. Mokytojų susirinkimas, 13.45 val., mokytojų kambaryje (I. Balčiukynienė, R. Alaburdienė, K. Belenavičienė, D. Skučienė).

Antradienis

1. Netradicinio ugdymo diena 5-10 kl. mokiniams „Būrelių mugė“, 8.00 – 11. 30 val. (Menų ir technologijų mokytojai)
2. Skaitymo akcija „Lietuva skaito“, 11.00 val. pradinių klasių korpusų fojė (D. Skučienė, V. Miknevičienė, pradinių klasių mokytojos).
3. Socialinių mokslų, gamtos ir tiksliųjų mokslų mokytojų metodinės grupės pasitarimas, 11.45 val. , 77 kab. (A. Lasatienė, R. Alaburdienė)

Trečiadienis

1. Šventė „Jie garsina mūsų mokyklą“, skirta mokyklos 101 gimtadieniui paminėti, 12. 00 val., aktų salėje (I. Balčiukynienė, R. Alaburdienė, K. Kravčenko).
2. SUS 1-4 l klasių mokinių išvyka į sporto šventę su FK Kauno „Stumbras“ futbolininkais (G. Andriukevičiūtė)

Ketvirtadienis

1. Užsiėmimai, skirti „Šukuosenų konkursui“:
- Alytaus profesinio rengimo centro atstovų mokyklos pristatymas 9-10 kl. mokiniams, 10.45 val., aktų salėje (V. Bendinskienė, V. Kuzmauskienė),
- 11.30 – 12.45 val. meistrai daro šukuosenas mokiniams , choreografijos klasėje,
- 12.00-12.45 val. norintys dalyvauti konkurse mokiniai darosi šukuosenas klasėse,
- Baigiamasis renginys aktų salėje, 13.00 val. (meistrai pristato savo šukuosenas, pasirodo konkurse dalyvaujantys mokiniai, jų kūrybą vertina komisija, apdovanojimai).

Penktadienis

1. Rajoninis mokinių konkursas „Aš galiu“, 10.00 val, aktų salėje (I. Balčiukynienė, K. belenavičienė)

Pirmadienis

1. Direkcinės tarybos pasitarimas, 13.00 val. direktorės kabinete (I. Balčiukynienė).
2. Mokytojų susirinkimas, 13.45 val., mokytojų kambaryje (K. Belenavičienė, D. Skučienė).
3. Šilutės ir Šiaulių rajonų savivaldybių LL3 komandų
stažuotės Prienuose. “Revuonos “ pagrindinėje mokykloje 15.00-16.15 val. (I. Balčiukynienė, R. Alaburdienė, D. Skučienė).
4. 10 kl. mokinių išvyka – pamoka „Žuvinto biosferos resursai“, 9.00 val. (V. petrulionienė, Z. Ferevičienė)

Antradienis

1. Nacionalinis mokinių pasiekimų patikrinimas. Matematika 2 kl. ir 4 kl., 8.55 val.

Trečiadienis

Ketvirtadienis

1. Edukacinė muzikinė pamoka pradinių klasių mokiniams „Afrikos būgnai“, aktų salėje:
- Priešmokyklinė gr., 1 ir 2 kl. mokiniams -8.55 val.
- 3-4 kl. mokiniams – 9.50 val.
- 5-6 kl. mokiniams – 10.45 val.
2. Fotografavimasis bendrai mokyklos nuotraukai, 12.00 val.
3. Sveikatos biuro organizuojama paskaita „Sveika mityba“, 17.30 val. , aktų salėje.

Penktadienis

1. Nacionalinis mokinių pasiekimų patikrinimas. Rašymas , 2 dalis (kalbos sistema) 2 kl. ir Pasaulio pažinimas 4 kl., 8.55 val.