Pirmadienis

1. Būrelio teatro studija mokinių išvyka į Kėdainių paslaugų centrą. Miuziklas „ Kaip mergaitė saulės ieškojo“, 8.00 val. (K. Nastulevičienė).
2. 3 kl. mokinių ir jų tėvų susirinkimas, 16.15 val., nuotoliniu būdu (V. Abramavičienė).
3. 7b kl. mokinių išvyka į įmonę Scapa Boltic“. Edukacija „Kaip gimsta minkšti ir patogūs baldai?“, 12.00 val. (J. Mučekienė).
4. Mokinių dramos būrelio spektaklis pradinio ugdymo klasių mokinių tėvams, 17.00 val., aktų salėje (K. Nastulevičienė).

Antradienis

1. Individualūs pokalbiai su mokyklos vadovu, pagal sudarytą grafiką, 13.00-14.00 val. (I. Balčiukynienė)

Trečiadienis

1. Ugdymas organizuotas ne pamokų forma pradinio ugdymo klasių mokiniams „Kelionė į pasakų šalį. Kartą gyveno....“ (Pradinio ugdymo mokytojos).
2. Mokyklinis lietuvių k. (gimtosios) brandos egzaminas, 9.00 val.

Ketvirtadienis

1. Ugdymas organizuotas ne pamokų forma pradinio ugdymo klasių mokiniams „Ieškau, tyrinėju, atrandu“ (Pradinio ugdymo mokytojos).
2. 2 ir 3 kl. mokinių išvyka į Druskininkus „Pažinkime Dzūkijos kraštą“, 9.00 val. (V. Abramavičienė, D. Baranauskienė).
3. 7a ir 8b kl. mokinių pėsčiųjų žygis „ĮTRAUKIAI CAMINO LITUANO KELIU“, 9.30 val. (Z. Ferevičienė, E. Bendinskienė).
4. Individualūs pokalbiai su mokyklos vadovu, pagal sudarytą grafiką, 12.30-14.30 val. (I. Balčiukynienė).

Penktadienis

1.Priešmokyklinės grupės vaikų išvyka į Birštoną. „Kvepiantis Birštono miesto banginukas, 9.00 val. (D. Jonykienė).
2. Individualūs pokalbiai su mokyklos vadovu, pagal sudarytą grafiką, 12.30-13.30 val. (I. Balčiukynienė)