Pirmadienis

1. Informacinis mokytojų susirinkimas nuotoliniu būdu, 15.00 val. (I. Balčiukynienė, R.Alaburdienė, K. Nastulevičienė, D. Skučienė).

Antradienis

Trečiadienis

1. Direkcinės tarybos pasitarimas, 10.00 val. (I. Balčiukynienė).
2. Aviros veiklos socialinių įgūdžių klasėje stebėjimas, 8.50 val. (K. Nastulevičienė, D. Miliauskienė).
3. Atviros gamtamokslinio ugdymo pamokos 9-10s klasėje stebėjimas. (K. Nastulevičienė, I.Kuzminskienė) .
4. Teisinių žinių konkurso “Temidė” 1 etapas, 11.00 val., 53 kab. (S. Vaškelevičienė)
5. 7b kl. mokinių tėvų susirinkimas, 18.00 val., nuotoliniu būdu (J. Mučekienė).

Ketvirtadienis

1. Edukacinis užsiėmimas 6a,b kl. mokiniams „Robotai teatre ir kine“, 8.00 val. (R. Alaburdienė).
2. Rajoninis 3-4 klasių mokinių raiškiojo skaitymo konkursas „Tau, Lietuva“, 10.00 val., nuoliniu būdu (I. Balčiukynienė, D. Baranauskienė).
3. Edukacinis užsiėmimas 8a,b kl. mokiniams „Muzikuojantys robotai“, 10.00 val. (R. Alaburdienė).
4. Integruota lietuvių k. – psichologijos pamoka 8a kl., „Pažink save“ (S. Milušauskienė, V. Bendinskienė).
5. Pilietinė iniciatyva „Gyvasis tautos žiedas“, skirta Kovo 11 d. paminėti (R. Uleckeinė, E. Ramanauskienė).

Penktadienis