Pirmadienis

1.Nuotolinė paskaita 7a ir 7b kl. mokiniams „ Kibernetinis saugumas- ar įmanoma nulaužti Lietuvą per 10 min?“, 8.50 val. (R. Alaburdienė, E. Bendinskienė, V. Kurtovienė)
2. Menų, technologijų ir fizinio ugdymo mokytojų metodinės grupės susirinkimas, nuotoliniu būdu, 15.00 val. (D. Skučienė, A. Deltuvienė)

Antradienis

1. Nuotolinė paskaita 9-10 kl. mokiniams apie dirbtinį intelektą „Nuo Beyoncės iki BMW“, 8.50 val. (R. Alaburdienė, klasių vadovės).
2. Pradinio ugdymo mokytojų metodinės grupės susirinkimas, 12.30 val., 7 kab. (N.Matuizienė, D. Skučienė).

Trečiadienis

1. Direkcinės tarybos pasitarimas, 10.00 val. nuotoliniu būdu per zoom programą (I. Balčiukynienė).

Ketvirtadienis

2. Nuotolinė paskaita 8a ir 8b kl. mokiniams „IT startuoliai- IT startuolių kūrimas mokykloje“, 12.50 val. (R. Alaburdienė, klasių vadovės)
3. Mokytojų susirinkimas, 15.00 val. nuotoliniu būdu per zoom programą (I. Balčiukynienė, R. Alaburdienė, K. Belenavičienė, D. Skučienė).

Penktadienis

1. Mokinių dalyvavimas tarptautiniame informatikos ir informacinio mąstymo konkurse „Bebras“, 53 kab.:
2 kl. – 2 pamoka
3 kl. – 3 pamoka