Pirmadienis

Antradienis

1. 8.45 val. nuotolinis dalyvavimas NMPP Skaitymo (teksto suvokimo) testas 5 kl. (R. Alaburdienė).

Trečiadienis

1. 8.45 val. nuotolinis dalyvavimas NMPP Pasaulio pažinimo testas 5 kl. (R. Alaburdienė).
2. Direkcinės tarybos pasitarimas, 11.00 val. nuotoliniu būdu per zoom programą (I. Balčiukynienė).

Ketvirtadienis

1. 8.45 val. nuotolinis dalyvavimas NMPP Matematikos testas 5 kl. (R. Alaburdienė).
2 . Klasės valandėlę 5b.
"Mokinių adaptacijos dalykinėje sistemoje tyrimo rezultatų pristatymas”, 11 val. per Teams (E. Ramanauskienė, V. Bendinskienė)
3. 12 val. 9a kl. mokinių ir tėvų nuotolinis susirinkimas “Dalyvavimas NMPP" (R. Alaburdienė, V. Žiūkienė)
4. Klasės valandėlė 10b kl. mokiniams "Savęs pažinimas. Karjeros galimybių numatymas", 12.50 val. Office 365 platformoje.
Dalyvauja psichologė Violeta Bendinskienė.
5. Olweus išorės vertinimas, nuotoliniu būdu per zoom programą, 13.00 val. (I. Balčiukynienė, D. Skučienė)
6. Mokytojų susirinkimas, 15.00 val. nuotoliniu būdu per zoom programą (I. Balčiukynienė, R. Alaburdienė, K. Belenavičienė, D. Skučienė).
7. 5a kl. mokinių tėvų ir klasėje dėstančių mokytojų nuotolinis susirinkimas 18 val. (V. Kuzmauskienė)

Penktadienis

1. Elektroninė OLWEUS mokinių apklausa:
3 kl. – 8.50 val., 53 kab.
4 kl. – 9.40 val., 77 kab. (D. Skučienė, D. Moisejevienė, N. Matuizienė).