Pirmadienis

1. Netradicinio ugdymo diena „Mokytojo diena“ , (11.30-12.00) paradinėje mokyklos pusėje ir aktų salėje (darbo grupė).

Antradienis

1. Darbo su platforma mokymai mokytojams:
- pradinių klasių mokytojoms , 13. 00 val., 53 kab. (M. Rukas, R. Alaburdienė, L. Petkevičienė)
- 14.00 val. mokytojams dalykininkams, 53 kab. (M. Rukas, R. Alaburdienė, A. Lasatienė).

Trečiadienis

1. Direkcinės tarybos pasitarimas, 10.00 val., direktorės kabinete (I. Balčiukynienė).
2. 7a ir 7b kl. mokinių edukacinė išvyka į Anykščių kraštą (V. Kurtovienė, E. Bendinskienė).

Ketvirtadienis

1. Mokytojų pasitarimas, 7.30 val., aktų salėje (I. Balčiukynienė, R. Alaburdienė, D. Skučienė).
2. Projekto „Bendrojo ugdymo mokyklų darbuotojų gebėjimų visuomenės psichikos sveikatos srityje stiprinimas“
užsiėmimas, 13.30 nuotoliniu būdu per zoom programą (A. Petruškevičiūtė, E. Ramanauskienė).
3. 6a ir 6b kl. mokinių edukacinė-pažintinė ekskursija į Kauną „Senojo Kauno istorija“, 9.00 val. (V. Kuzmauskienė, J. Mučekienė).

Penktadienis